Fot. FORMEDIA Studio Fotografii i Filmu reklamowego

WyRÓŻnij się!

Wystarczy jedno pociągnięcie pędzla zanurzonego w różu, a wyczarujesz subtelne rumieńce, które dodadzą ci uroku. Podpowiemy ci, jak zrobić to dobrze.

TRIK 1. PASUJĄCY ODCIEŃ

Nie możesz znaleźć idealnego dla siebie odcienia różu? To proste! Przyjrzyj się uważnie naturalnemu kolorowi swoich ust i poszukaj różu w podobnym tonie.

TRIK 2. POSTAW NA MAT

Ale uwaga! Jeśli masz niedoskonałości, rozszerzone pory, trądzik lub widoczne zmarszczki, zrezygnuj z połyskliwego różu. Matowy znacznie lepiej odświeży twoją twarz i ujmie ci lat.

TRIK 3. DO DZIEŁA!

Jeśli nie wiesz, gdzie powinnaś zaaplikować róż, delikatnie się uśmiechnij, a następnie nałóż kosmetyk na tę część policzka, która znajduje się najwyżej. Pamiętaj, że po zniknięciu uśmiechu policzek delikatnie opadnie, a wraz z nim – makijaż.

TRIK 4. MNIEJ ZNACZY LEPIEJ

Bądź ostrożna z nakładaniem różu. Im go mniej, tym lepiej. Po nabraniu kosmetyku na pędzel, strząśnij jego nadmiar. Zawsze lepiej odrobinę dołożyć, niż zostać z plamą na policzku.

SPRAWDZONY PATENT

Na koniec świetny trik wizażystek. Nie wiesz, w jakiej odległości od nosa powinnaś nakładać róż? Przyłóż dwa palce do skrzydełek nosa. To jest właśnie idealna odległość.