Zapachy dla żądnych przygód

25.04.2022
OFERTA MARKI Tak to już jest, że w każdym mężczyźnie kryje się poszukiwacz przygód. Tęsknota za tym, by wyruszyć na podbój świata i  odkrywać nieznane. Głębokie pragnienie nieograniczonej niczym wolności. Pełni życia. Kontaktu z naturą. Poznawania świata intensywnie, za pomocą wszystkich zmysłów.

Mamy dobrą wiadomość: są męskie zapachy, które odpowiadają na te potrzeby.

Na pewno nie mogą być to ciężkie kompozycje, gdyż te mogą zadziałać… usypiająco. Poszukiwacz przygód doceni zapachy wibrujące, wnoszące powiew świeżości, dające „pozytywnego kopa”. Bez wglądu na to, gdzie odgrywa się jego przygoda, pożądane są orzeźwiające akordy i żywe połączenia kontrastujących składników.

Zdjęcie

Aromatyczno-drzewna kompozycja TOM TAILOR ADVENTUROUS zachęca wewnętrznego odkrywcę do przekraczania swoich granic. Do odkrywania siebie na nowo. Aby być zawsze wolnym i autentycznym. To symbol mężczyzny, który przekracza samego siebie i żyje pełnią własnego potencjału.

Dynamiczna kompozycja zapachu otwiera się orzeźwiającymi akordami musującej bergamotki, świeżej cytryny i owocowej mandarynki. W nucie serca wyłaniają się cierpki laur i aromatyczna lawandyna, które tworzą żywy, upajający aliaż. Wielki finał dopełnia melanż kontrastujących składników:  ziemista paczula i pikantny cedr łączą się z nutami słodkiej wanilii i intensywnego piżma. Ekstremalnie męski zapach uwydatnia naturalny instynkt odkrywcy.

Dzięki zapachowi TOM TAILOR ADVENTUROUS jesteś doskonale wyposażony na spotkanie kolejnej przygody.

OFERTA MARKI

Produkty

Produkty

Kategorie