Wróć do wszystkich inspiracji

Zawsze na bieżąco z promocjami!

Zawsze na bieżąco z promocjami!

Masz długą listę ulubionych kosmetyków i sprawdzonych produktów do domu? Nie wiesz, kiedy je kupić w najlepszej cenie? Mamy dla Ciebie wygodną funkcjonalność w aplikacji tylko dla Klubowiczów – alert cenowy!

Nowości kosmetyczne kuszą, ale zawsze odkładasz ich przetestowanie na następną promocję? A może od dawna polujesz na kapsułki do prania w supercenie i dowiadujesz się o niej w dzień, kiedy już się skończyła? W aplikacji Rossmann PL znajdziesz wygodne rozwiązanie, które sprawi, że nigdy nie przegapisz promocji na poszukiwane produkty.

Jak to działa?

  • Włącz aplikację Rossmann PL.
  • Przeglądając produkty, dla których chcesz śledzić promocje wciśnij serduszko, które znajduje się przy produkcie.
  • Wyświetli się lista ulubionych produktów, do której możesz dodać wybrany produkt. Jeśli jeszcze nie masz listy swoich ulubionych produktów, możesz ją łatwo stworzyć – kliknij „nowa lista” i wpisz jej nazwę.
  • Kolejne produkty możesz dodać do już istniejącej listy lub stworzyć kolejną.
  • Od teraz za każdym razem, kiedy produkty z Twoich list  będą w promocji, otrzymasz powiadomienie w aplikacji, w zakładce „Dla Ciebie”.

Obniżyliśmy ceny produktów z Twoich list – nie przegap tej informacji! To znak, że któryś z Twoich wybranych produktów jest właśnie z niższej cenie.

Od teraz już nigdy nie przegapisz promocji na poszukiwane produkty!

Wypróbuj