wyjątkowy prezent

Karta podarunkowa Rossmann

Podaruj prezent oferujący możliwość wyboru - spośród całego asortymentu najbardziej znanej marki drogerii w Polsce.

Wygodna forma prezentu

Możliwość wyboru produktów z całego asortymentu drogerii

Elegancki upominek

Idealny na każdą okazję, zarówno dla niej jak i dla niego

Wygoda dla rodziców i dzieci

Bezpieczne kieszonkowe na kosmetyki dla dzieci

Benefit dla pracowników

Wygodna forma motywowania pracowników

Czym jest karta podarunkowa Rossmann?

Karta podarunkowa Rossmann ma postać plastikowej karty z kodem kreskowym i paskiem magnetycznym. Karta posiada określony nominał i upoważnia do zakupu całego asortymentu dostępnego w drogeriach Rossmann. Honorowana jest w ponad 1000 drogeriach Rossmann na terenie całego kraju.

Karta podarunkowa

Gdzie nabyć kartę podarunkową Rossmann?

Kartę można kupić w drogeriach Rossmann lub zamówić mailowo w siedzibie naszej firmy (tylko w przypadku zakupu ponad 30 kart lub kart na kwotę większą niż 1.000 PLN).

Jak zamówić karty w siedzibie?Pobierz formularz zamówienia

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Karta podarunkowa zastępuje pieniądze i jest elektronicznym bonem towarowym (lecz nie jest kartą płatniczą). Kartę można zrealizować wyłącznie w drogeriach Rossmann w Polsce. Z karty nie można wypłacić gotówki.

Podarunkowa karta Rossmann to nowoczesny pomysł na prezent na wiele okazji i dla każdego - dzieci, nastolatków, współpracowników, pracowników, przyjaciół i rodziny.
Karty podarunkowe Rossmann to prezenty oferujące możliwość wyboru - spośród całego asortymentu najbardziej znanej marki drogerii w Polsce. Karty podarunkowe Rossmann, które zakupisz w jednej drogerii możesz realizować w innych drogeriach Rossmann na terenie całego kraju.

Karta ważna jest przez dwanaście miesięcy lecz nie dłużej niż do momentu wyczerpania znajdujących się na niej środków. Saldo karty lub datę jej ważności możesz sprawdzić w każdej drogerii Rossmann. Twoja karta podarunkowa Rossmann zastępuje pieniądze w drogeriach Rossmann. Podarunkową kartą Rossmann można dokonywać zakupów wielokrotnie, aż do wykorzystania całego limitu przypisanego do karty. Karta nie podlega wymianie na gotówkę. Jeżeli wartość Twojego zakupu jest większa niż saldo na karcie, możesz dopłacić resztę gotówką lub kartą kredytową.

Jest to moment, od którego karta zaczyna działać. Dokonywana jest w drogerii Rossmann po przekazaniu środków pieniężnych (zakup kart w drogerii) lub w siedzibie Rossmann po przekazaniu środków pieniężnych i przesłaniu mailowego potwierdzenia odbioru kart (zakup kart w siedzibie Rossmann drogą mailową).

Podczas sprzedaży ustalana jest jej wartość. Podczas pierwszego zakupu Klient może zdecydować o nominale: 30 PLN, 50 PLN, 100 PLN, 200 PLN, 300 PLN lub 500 PLN. Klient może zdecydować o doładowaniu karty (której saldo zostało już wykorzystane) i wówczas sam zdefiniować dowolną kwotę doładowania. W przypadku zamówienia kart w siedzibie naszej firmy, minimalna wartość jednej karty to 10 PLN.

Nie. Karty podarunkowe Rossmann można wykorzystywać wielokrotnie. Wystarczy udać się do drogerii Rossmann i doładować je dowolną kwotą. Należy pamiętać, że doładowanie karty nie przedłuża jej pierwotnego terminu ważności.

W przeciwieństwie do bonów towarowych, istnieje możliwość wielokrotnego użycia karty, do wysokości salda karty. Jeśli środki zgromadzone na karcie podarunkowej są niewystarczające można dokonać dopłaty do wartości zakupów, za pomocą gotówki, karty płatniczej lub innej karty podarunkowej. Karty podarunkowe Rossmann mają z góry zdefiniowane nominały.

Kartę należy traktować jak gotówkę. Jeśli Twoja karta zostanie zagubiona, skradziona lub ulegnie zniszczeniu jej duplikat nie będzie wydany, a zgromadzone na niej środki ulegają przepadkowi.