5000000

W 2020 r. na pomoc dla potrzebujących chcemy przekazać 5 000 000 zł. Pomożemy podopiecznym ponad 150 organizacji charytatywnych w całej Polsce i zadbamy o środowisko naturalne.

Wszystkie punkty, które zbierzecie w tym roku w ramach Klubu, przekażemy wybranym przez Was fundacjom oraz na ochronę środowiska. Każda złotówka wydana z kartą Klubu Rossmann to 1 pkt, który przybliża nas do osiągnięcia celu.

Zdecydowaliśmy też solidarnie przyłączyć się do spontanicznych akcji wspierania służby zdrowia w walce z pandemią. Blisko 1 000 000 zł zaplanowanych na realizację akcji „Pomagamy jak umiemy” przeznaczyliśmy na pomoc dla 91 szpitali zakaźnych w całej Polsce.

Dziękujemy, że jesteście z nami

Sprawdź, które instytucje wspieramy w Twoim regionie w 2020 r.
NA PODLASIU:
  1. Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Porażeniem Mózgowym "Jasny Cel" w Białymstoku
  2. Fundacja dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady w Białymstoku
  3. Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum” w Białymstoku
  4. Środowiskowy Dom Samopomocy w Łomży
  5. Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie w Łomży
W WARMIŃSKO-MAZURSKIEM:
  1. Fundacja "Kocham Jaśka" w Ełku
  2. Stowarzyszenie "Radość Serca" na rzecz Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Elblągu
  3. Nowomiejskie Stowarzyszenie Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży "Błękitna Mila"
  4. Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie
  5. Stowarzyszenie "Przymierze-Ziemia Piska" z siedzibą w Piszu
  6. Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych "Podaruj dziecku radość" w Giżycku
  7. Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Koło w Działdowie
  8. OTOZ "Animals" dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu
  9. Stowarzyszenie na Rzecz Wspomagania Rozwoju Osób Niepełnosprawnych "AMICUS" w Ostródzie
W DOLNOŚLĄSKIEM:
  1. Fundacja Pod Psią Gwiazdą w Polanicy Zdroju
  2. Schronisko św. Brata Alberta dla Bezdomnych Kobiet we Wrocławiu
  3. Powiatowy Dom Pomocy Społecznej w Ostrowinie, filia w Jemielnej
  4. Rodzinny Dom Dziecka "Jak Nie My To Kto" w Srebrnej Górze
  5. Nasza Nadzieja Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych w Nowej Rudzie
  6. Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Strzelinie
  7. Dom Dziecka p.w.św. Józefa Zgromadzenia Sióstr Elżbietanek w Bolesławcu
  8. Fundacja Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski w Legnicy
  9. Karkonoskie Stowarzyszenie Pomocy Dziecku i Rodzinie "Nadzieja" w Jeleniej Górze
W OPOLSKIEM:
  1. Nyskie Pogotowie Opiekuńczo-Adopcyjne dla Zwierząt "Łapa"
  2. Stowarzyszenie "Zawsze Dziecko" w Kędzierzynie-Koźlu
  3. Stowarzyszenie Oczami Zwierząt w Biadaczu
  4. Towarzystwo Ochrony Zwierząt z siedzibą w Brzegu
  5. Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Siedlisko" w Staniszczach Wielkich
  6. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Prudniku
W POMORSKIEM:
  1. Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Przyjaciel" w Machowinku
  2. Fundacja "Pokonaj Raka" w Gdyni
  3. OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Starogardzie Gdańskim
  4. Fundacja "Autyzm w Rodzinie" w Gdańsku
  5. Fundacja Hospicyjna im. Św. Judy Tadeusza w Gdańsku
  6. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Sopocie "SOPOTKOWO"
  7. Stowarzyszenie "Wspólnota Serc" w Gdańsku
  8. Fundacja dzieciom "Wyrównajmy ich szanse" w Malborku
  9. Fundacja Zbieramy Razem w Gdyni
W KUJAWSKO-POMORSKIEM:
  1. Stowarzyszenie ArbuZ - Adopcje Zwierząt w Bydgoszczy
  2. Dom Samotnej Matki Caritas Diecezji Włocławskiej w Ciechocinku
  3. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza nr 1 ,,Maluch" we Włocławku
  4. Fundacja Wspierania Osób Niepełnosprawnych "Nasz Dom" w Chełmnie
  5. Powiatowa Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Typu Specjalistyczno-Terapeutycznego w Golubiu-Dobrzyniu
  6. Fundacja Wielka Rodzina w Bydgoszczy
  7. Fundacja "Wiatrak" w Bydgoszczy
  8. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza nr 1 w Gostycynie
  9. Dom Pomocy Społecznej w Brodnicy
  10. Toruńskie Stowarzyszenie Amazonki
  11. Ośrodek Parafialny Samarytanin w Toruniu
  12. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu
  13. Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Zgromadzenia C.M.B.B. "Serafitki" w Toruniu - Podgórzu
  14. Towarzystwo Rodziców Dzieci Specjalnej Troski w Brodnicy
W MAZOWIECKIEM:
  1. Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Milanówku
  2. Fundacja Przyjaciele Zwierząt dla Zwierząt w Zielonce
  3. Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych "Nadzieja" w Tłuszczu
  4. Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom "Tygiel" w Płocku
  5. Stowarzyszenie "Pomocna Dłoń" przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 w Płocku
  6. Stowarzyszenie "Pomóż dzieciom" w Klembowie
  7. Fundacja Mikropsy w Warszawie
  8. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Warszawie
  9. Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowych Litewnikach
  10. Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Autyzmem "Odzyskać Więzi" w Płocku
  11. Dom Matki i Dziecka w Jasieńcu Dolnym 52 z filią w Starachowicach
  12. Radomskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
W ŁÓDZKIEM:
  1. Rodzinny Dom Dziecka "Wrzosik" w Tomaszowie Mazowieckim
  2. Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych "Wspólna Troska" w Skierniewicach
  3. Fundacja Tabby-Burasy i Spółka w Zduńskiej Woli
  4. Stowarzyszenie Alternatyfka w Łodzi
  5. Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Łodzi
  6. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Skierniewicach
  7. Fundacja "Czyń Dobro im. Jana Pawła II" w Łowiczu
  8. Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta, Koło Brzezińskie
  9. Stowarzyszenie Animal SOS w Aleksandrowie Łódzkim
  10. Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych "Przystań" w Bełchatowie
  11. Centrum Diagnozy i Terapii Autyzmu NAVICULA w Łodzi
  12. Dom Dziecka w Rawie Mazowieckiej
  13. Fundacja "Bo Ja Kocham Psy" w Łodzi
  14. Dom Pomocy Społecznej "Włókniarz" im. Jana Pawła II w Łodzi
W ZACHODNIOPOMORSKIEM:
  1. Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym "Bratek" w Barlinku
  2. Fundacja "Zdążyć z miłością" w Koszalinie
  3. Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Koło w Świnoujściu
  4. Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce, Oddział w Świdwinie
  5. Stowarzyszenie "Razem dla zwierząt" w Wałczu
  6. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinku
  7. Fundacja Ratujmy Ptaki w Szczecinie
  8. Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Koło w Kamieniu Pomorskim
NA ŚLĄSKU:
  1. Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie
  2. Fundacja Pet Patrol w Rybniku
  3. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bytomiu
  4. Stowarzyszenie Hospicjum Homo Homini im. św. Brata Alberta w Jaworznie
  5. Fundacja dla Zwierząt i Środowiska "Lepszy Świat" w Cieszynie
  6. Stowarzyszenie "Chce się żyć" na Rzecz Uczniów i Absolwentów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Żywcu
  7. Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Koło Katowice-Giszowiec
  8. Stowarzyszenie Nowa Nadzieja w Siemianowicach Śląskich
  9. Fundacja dla Ludzi Potrzebujących Pomocy "Gniazdo" w Katowicach
  10. Stowarzyszenie Amazonek i Osób z Problemami Onkologicznymi w Zawierciu
  11. Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Bytomiu
  12. Stowarzyszenie Debra Polska Kruchy Dotyk w Piekarach Śląskich
  13. Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES w Katowicach
  14. Stowarzyszenie Pielęgniarsko-Opiekuńcze "Z Ufnością w Trzecie Tysiąclecie" w Częstochowie
  15. Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Autyzmem w Częstochowie
  16. Dom Dziecka im. Dominika Savio w Sarnowie
W MAŁOPOLSCE:
  1. Stowarzyszenie "Szansa" w Oświęcimiu
  2. Fundacja im. Bożenny Chechlińskiej – Przytulisko w Harbutowicach
  3. Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie
  4. Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą w Rabce Zdroju
  5. Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera
  6. Fundacja im. Brata Alberta z siedzibą w Radwanowicach
  7. Fundacja dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie "Dom z marzeń" w Krakowie
  8. Stowarzyszenie Piękne Anioły w Krakowie
  9. Dzieło Pomocy św. Ojca Pio w Krakowie
  10. Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Rodzinie "Nadzieja" w Bieczu
  11. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza - Dom Dziecka w Klęczanach
  12. Rodzinny Dom Dziecka nr 2 w Nowym Sączu
  13. Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza Wsparcia Dziennego w Wojniczu
  14. OTOZ Animals, Oddział Oświęcim
  15. Dom Samotnej Matki w Tarnowie
  16. "Bądźmy Razem" - Stowarzyszenie Hospicyjne w Wiśniowej
W ŚWIĘTOKRZYSKIEM:
  1. Hospicjum stacjonarne im. św. Matki Teresy z Kalkuty w Kielcach
  2. Stowarzyszenie na Rzecz Uczniów i Wychowanków Zespołu Szkół Specjalnych "Źródło" w Ostrowcu Świętokrzyskim
  3. Fundacja Fabryki Marzeń w Kielcach
  4. Placówka Rodzinna w Brodach
W LUBUSKIEM:
  1. Gorzowskie Koło Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta
  2. Dom Samotnej Matki - Fundacja Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Zielonej Górze
  3. Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Koło w Gorzowie Wielkopolskim
  4. Hospicjum im. Lady Ryder of Warsaw w Zielonej Górze
W WIELKOPOLSCE:
  1. Stowarzyszenie Kobiet z Problemami Onkologiczno-Ginekologicznymi "Magnolia" w Koninie
  2. Jarociński Klub "Amazonka"
  3. Dom Chłopaków w Broniszewicach
  4. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Kanaan" w Szamotułach
  5. Dom Dziecka w Gnieźnie
  6. Dom Pomocy Społecznej Bukowska w Poznaniu
  7. Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. dr. Janusza Korczaka w Jastrowiu
  8. Fundacja "Cali Mali" w Poznaniu
  9. Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, Oddział w Kościanie
  10. Dom Dziecka w Kórniku - Bninie
  11. Dom Dziecka nr 3 w Poznaniu
  12. Kaliskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej - Hospicjum w Rożdżałach
  13. Towarzystwo Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej w Pile
W PODKARPACKIEM:
  1. Hospicjum i Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy im. św. Matki Teresy z Kalkuty w Żołyni
  2. Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Koło w Jarosławiu
  3. Fundacja Podaruj Miłość w Boguchwale
  4. Stowarzyszenie Ruch Kobiet do Walki z Rakiem Piersi EUROPA DONNA w Przemyślu
  5. Bieszczadzkie Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej "Promyk Nadziei" w Ustrzykach Dolnych
  6. Fundacja Przytul Psiaka w Ropczycach
  7. Mieleckie Stowarzyszenie Chorych na Stwardnienie Rozsiane w Mielcu
  8. Stowarzyszenie Domy Dziecka w Skopaniu
W LUBELSKIEM:
  1. Fundacja "Felis" w Lublinie
  2. "Nasz Dom" im. bł. Edmunda Bojanowskiego Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP w Krasnymstawie
  3. Dom Pomocy Społecznej im. św. Siostry Faustyny w Krasnobrodzie
  4. Stowarzyszenie "SOS Wioski Dziecięce" na rzecz Programu SOS Wiosek Dziecięcych w Biłgoraju
  5. Dom Dziecka w Woli Gałęzowskiej
  6. Placówki Opiekuńczo - Wychowawcze w Krasnymstawie
  7. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza im. Marii Konopnickiej w Puławach
  8. Stowarzyszenie Kobiet po Leczeniu Raka Piersi "Tomaszowskie Amazonki " w Tomaszowie Lubelskim
  9. Fundacja na Rzecz Dzieci z Wadami Serca "COR INFANTIS" w Lublinie
  10. Fundacja "Hospicjum - Razem możemy więcej" w Dęblinie