Dlaczego warto być z nami?
Wygodny dostęp do karty w aplikacji
Rabaty, które rosną razem z twoim dzieckiem
Dedykowane promocje, specjalne oferty
Dostęp do najlepszych porad eksperckich
Zobacz, jak rośnie Twój rabat!
3%
4%
5%
6%
7%
8%
9%
10%

zapisz się do programu rossnę!

Na początku czeka na Ciebie rabat w wysokości 3%, który może urosnąć do 10%!

Uczestnicy programu o statusie – „spodziewam się dziecka” otrzymują 3% zniżki na produkty przeznaczone dla kobiet w ciąży i wybrane kategorie dla produktów dla małych dzieci.

Po narodzinach dziecka zmień status na „jestem rodzicem”. Masz na to 60 dni od planowanej daty porodu wpisanej w formularz.

Od chwili zmiany statusu Twój rabat rośnie wraz z Twoim dzieckiem. Na początku ma 3%, lecz co 90 dni, może urosnąć o dodatkowy 1 punkt procentowy. Wystarczy, że w tym okresie 6 razy zrobisz zakupy z użyciem wirtualnej karty Rossnę! produktów objętych programem.

Chcesz dołączyć do Rossnę! Zobacz jakie to proste.

Pobierz aplikację Rossmann PL na swój telefon.

Rossnę! to wyjątkowy projekt stworzony przez drogerie Rossmann. Jest on dedykowany rodzicom i ich dzieciom w wieku do 3 lat oraz osobom spodziewającym się narodzin dziecka. Aktywni uczestnicy programu otrzymują rabaty na zakup produktów dziecięcych w drogeriach Rossmann, eksperckie porady i serwis rossne.pl, a także dedykowane promocje cenowe oraz atrakcyjne niespodzianki.

W ramach programu Rossnę! został przygotowany:

  • serwis doradczy rossne.pl,
  • eksperckie porady, fachowe wskazówki na temat rozwoju i potrzeb dziecka,
  • dedykowane promocje cenowe oraz atrakcyjne niespodzianki,
  • wirtualna karta „Twoja karta” na początek z 3 % rabatem.

Uczestnikiem programu Rossnę! mogą zostać pełnoletnie osoby posiadające smartfon z systemem operacyjnym Android 4.0.4., iOS 8 lub Windows 8.1. Aplikację Rossmann PL można pobrać także na inne urządzenie mobilne. Uczestnik musi zamieszkiwać na terytorium RP.

Użytkownikami ze statusem „Spodziewam się dziecka” mogą zostać pełnoletnie osoby spodziewające się narodzin dziecka. Użytkownikami ze statusem „Jestem rodzicem” mogą zostać pełnoletni rodzice lub prawni opiekunowie dziecka w wieku od 0 do 36 miesięcy.

Uczestnictwo w programie wymaga:

  • pobrania i zainstalowania aktualnej wersji aplikacji mobilnej Rossmann PL,
  • założenia konta - jeśli rejestrowałeś się wcześniej na www.rossmann.pl (np. by zrobić zakupy online) nie musisz zakładać nowego konta; podobnie, jeśli jesteś już w Klubie Rossmann, wystarczy, że zalogujesz się w aplikacji,
  • wypełnienia formularza rejestracyjnego do programu Rossnę! dostępnego w aplikacji,
  • akceptacji regulaminu programu Rossnę! oraz wymaganych zgód.

Aplikację należy pobrać na smartfon lub inne urządzenie mobilne. Wystarczy wejść do jednego ze sklepów oferujących aplikacje (Google Play, Apple Store, Windows), wpisać w okno wyszukiwarki Rossmann PL i zainstalować aplikację.

Samo pobranie aplikacji nie jest jednoznaczne z dołączeniem do programu Rossnę!. Należy jeszcze wypełnić formularz rejestracyjny.

Tak.

Tak.

Rejestracja w portalu www.rossmann.pl jest bardzo prosta. Skorzystaj z opcji „Dołącz do nas!”, zapoznaj się i zaakceptuj regulamin portalu Rossmann.pl, podaj nick, hasło i adres e-mail. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na podany przy rejestracji adres e-mail otrzymasz link aktywacyjny, w celu potwierdzenia rejestracji i aktywacji konta. Rejestracji możesz dokonać również w aplikacji mobilnej Rossmann PL, wówczas również otrzymasz link, w który klikając potwierdzisz swoją rejestrację. Link jest aktywny przez 72 godziny od wysłania.

Funkcjonalności programu oparte są na rozwiązaniach mobilnych. Dzięki temu uczestnicy nie muszą używać tradycyjnej, plastikowej karty. Wystarczy posiadać aplikację mobilną i przy kasie okazać indywidualny kod widoczny na ekranie smartfona („Twoja karta”) lub mieć włączoną funkcję NFC i zbliżyć telefon do czytnika (pin pada).

Karta to indywidualny kod kreskowy, który skanujesz podczas każdych zakupów w drogerii Rossmann, i dzięki któremu otrzymujesz zniżki na wybrane produkty. Jeśli jesteś członkiem Programu Rossnę i zalogujesz się do aplikacji Rossmann PL, kartę znajdziesz klikając w ikonkę „Twoja karta” na pasku dolnego menu na stronie głównej aplikacji. Jeśli korzystasz z systemu Windows Phone, to pasek z „Twoją kartą” znajdziesz na głównym ekranie, na belce menu u góry.

Nie. Identyfikacja w programie za pomocą technologii NFC jest możliwa dla telefonów z systemem Android (od wersji 4.4.). Posiadacze smartfonów z systemem iOS lub Windows w celu identyfikacji i naliczenia rabatów powinni okazać „Twoją kartę” dostępną dla uczestników programu Rossnę! w aplikacji.

Na początek należy włączyć tę funkcję w swoim smartfonie. W tym celu należy przejść do „Ustawień” telefonu, wybrać pozycję NFC i zaznaczyć opcję „Włącz”. Przy włączonej funkcji NFC, należy zbliżyć smartfon do czytnika kart (pin pada). Gdy zostaniesz rozpoznany przez nasz system, usłyszysz charakterystyczny dźwięk.

By dodać widget na telefonie z systemem iOS, przejdź do pulpitu z widgetami lub otwórz pasek powiadomień (przesuń palcem z góry do dołu ekranu) i przejdź na widok widgetów. Następnie kliknij przycisk „Edycja”. Z listy widgetów wybierz widget „KARTA ROSSMANN”. Kliknij na plus obok ikony widgetu, a następnie potwierdź akcję, wybierając „Gotowe” u góry ekranu. Widget z „Twoją KARTĄ ROSSMANN” od teraz będzie zawsze na Twoim pulpicie!

By dodać widget na telefonie z systemem Android, dotknij pulpitu w swoim telefonie i przytrzymaj przez chwilę. Następnie wybierz przycisk „Widgety”. Po przejściu do listy dostępnych dla Twojego telefonu widgetów, wyszukaj widget „Twoja KARTA ROSSMANN”.

Aby dodać widget na pulpit telefonu kliknij go i przytrzymaj, a następnie przeciągnij na wolne miejsce na pulpicie.

Powiadomienia push to wiadomości wysyłane przez aplikację Rossmann PL na urządzenia mobilne. Są to powiadomienia o najnowszych promocjach dla uczestników programu Rossnę!, akcjach specjalnych, prezentach. Powiadomienia push działają na telefonach z systemem Android, iOS, oraz Windows Phone.

Odbieraj powiadomienia i sprawdzaj zakładkę „Dla Ciebie” w aplikacji, a zyskasz pewność, że żadna z nich Cię nie ominie. Uczestnicy Rossnę! za pomocą powiadomień będą także informowani o zmianach progu rabatowego czy o przyznanych prezentach.

Nie. Lista artykułów objętych rabatem dostępna jest na stronie www.rossmann.pl , stanowi załącznik do regulaminu programu i uzależniona jest od statusu uczestnika w programie („Spodziewam się dziecka” lub „Jestem rodzicem”). Produkty objęte rabatem w ramach Rossnę! mogą być także odpowiednio oznakowane (np. w serwisie „literka „R”) w gazetce promocyjnej, oraz na pozostałych nośnikach reklamowo-promocyjnych wykorzystywanych przez drogerie Rossmann.

„Na start” uczestnik otrzymuje 3 proc. rabat na zakup produktów wyszczególnionych w załącznikach do regulaminu programu. Dodatkowo uczestnicy ze statusem „Jestem rodzicem” mają szansę na zwiększenie poziomu rabatu maksymalnie do 10%.

Dla uczestników ze statusem „Jestem rodzicem” rabat rośnie o 1 proc. co 90 dni, gdy uczestnik programu dokonuje z użyciem wirtualnej karty dostępnej w aplikacji Rossmann PL regularnych zakupów artykułów objętych programem, tj. co najmniej 6 razy w przeciągu 90 dni. Wartość dokonanych zakupów, nie ma wpływu na wzrost rabatu. Liczy się tylko regularność wizyt.

Dla uczestników ze statusem „Jestem rodzicem” rabat może wzrosnąć maksymalnie do 10%. Uczestnicy ze statusem „Spodziewam się dziecka” nie mają możliwości podwyższenia rabatu.

W „Profilu” w aplikacji mobilnej Rossmann PL można zarejestrować maksymalnie troje dzieci przy jednoczesnym spełnieniu wymagań dotyczących ich daty urodzenia, tzn.:

  • wiek 0-3 lata,
  • odstęp między datami urodzenia kolejnych dzieci minimum 9 miesięcy lub maks. 2 dni w przypadku ciąż mnogich.

W celu rejestracji większej liczby dzieci, należy ten fakt zgłosić Organizatorowi. Potrzebne dane kontaktowe znajdują się na stronie www.rossmann.pl/kontakt.

Tak. Jeśli uczestnik ze statusem „Spodziewam się dziecka” nie dokona zmiany statusu na „Jestem rodzicem” w ciągu maksymalnie 60 dni od planowanej daty porodu.

Dane osobowe uzupełnione podczas procesu rejestracji mogą być modyfikowane w aplikacji mobilnej Rossmann PL. Wystarczy wejść w „Profil” w „Twoje dane” i dokonać niezbędnych modyfikacji. Bezwzględnie nie można zmienić danych dot. dziecka (daty urodzenia, płci).

Tak. Należy w tym celu zalogować się do aplikacji Rossmann PL , przejść do „Ustawień” i wybrać „Rezygnacja z Rossnę!” i następnie potwierdzić swój wybór.