Wróć do wszystkich inspiracji

Drukuj zdjęcia w Rossmannie od ręki!

Drukuj zdjęcia w Rossmannie od ręki!

Wakacyjny sezon rozpoczęty! Plecak spakowany, buty na nogach, aparat w dłoni, czas wyruszyć w świat!

Przygoda goni kolejną przygodę. To okres spotkań i niezapomnianych przeżyć z przyjaciółmi, ale nie tylko. Spontaniczny wyjazd w góry może być okazją do poznania nowych ludzi, śpiewów przy ognisku z napotkaną drużyną harcerską, bądź wspólną wyprawą w nieznane tereny, gdzie krajobrazy zbijają z nóg!

Chcemy zatrzymać czas i krzyknąć: „Chwilo trwaj!”. Wtedy wyjmujemy aparat czy telefon i próbujemy złapać każdy moment, który będziemy latami wspominać z rozrzewnieniem.

A co zrobić, żeby niezapomniane fotografie nie zaginęły na zawsze w czeluściach twardego dysku naszego komputera? Ano, wydrukować!

Teraz droga obrazów z ekranu telefonu do ramki czy albumu jest naprawdę  szybka i prosta! Przyjdź do drogerii, podłącz pendrive’a, telefon lub włóż płytę i wydrukuj zdjęcia na miejscu! Jeśli jesteś z nami w Klubie Rossmann, masz 20% taniej na wydruk zdjęć.

Gdy na wyjeździe Twój telefon pęka w szwach od ciężaru tysięcy ujęć, w każdej chwili możesz wpaść do Rossmanna i raz dwa zamienić cyfrową wersję na papierową. Wtedy zostajesz bohaterem wycieczki, rozdając pamiątkowe fotki i z lekkim smartfonem łowisz kolejne obrazy!

Nareszcie możesz cieszyć się uwiecznionymi chwilami, trzymając je w dłoni. Ile śmiechu, radości i wzruszeń pojawia się podczas wspólnego przeglądania albumu z wakacji! Wyobraź sobie minę swojego kumpla, kiedy wręczasz mu kolaż zdjęć stworzony od serca tylko dla niego i tylko on wie co się wtedy naprawdę działo ;) 

Nowe technologie, lepsze aparaty, a tradycyjna fotografia tradycyjną fotografią. Drukuj, wspominaj, miej na zawsze. Tym bardziej, że z naszym klubowym rabatem kosztują już tak niewiele!


Metody płatności:MastercardVisaBlikPayPoPayUPrzelewy24GPay