Produkty babydream oferują europejską jakość w przyjaznej cenie. Bo każde dziecko zasługuje na to, co najlepsze. Poznaj bogatą ofertę babydream. Mamy wszystko, czego potrzebujesz, by cieszyć się rodzicielstwem.

babydream – W trosce o właściwą pielęgnację skóry Twojego dziecka

Twoje dziecko właśnie przyszło na świat? A może stawia już pierwsze samodzielne kroki? Niezależnie od tego, ile ma miesięcy, chcesz dla niego tego samego - zdrowia, komfortu i dobrego samopoczucia. Witaj w krainie babydream! Tu spełnią się Twoje  pragnienia.

Marka babydream, od lat obecna na niemieckim rynku, firmuje najwyższej jakości nowoczesne produkty dla matek, niemowląt i małych dzieci. Do zadania, jakim jest wspieranie harmonijnego rozwoju dziecka podchodzimy niezwykle poważnie, dlatego żywność, kosmetyki, akcesoria i pieluszki babydream powstają w ścisłej współpracy z dietetykami, pediatrami oraz ekspertami mającymi wgląd w wyniki najnowszych naukowych badań. Nasze produkty tworzone są w trosce nie tylko o Was, ale też o środowisko. 

 

 

Sucha i zdrowa pupa

Czy wiesz, że zanim dziecko nauczy się siadać na nocniczku, trzeba je przewinąć przeciętnie pięć tysięcy razy? Zgodzisz się więc, że w pierwszych latach życia małego człowieka pieluszka powinna być jego najlepszym przyjacielem. Towarzyszy mu przecież przez całą dobę, podczas snu, zabaw oraz zdobywania nowych umiejętności. Dzięki kuleczkom absorbującym cienkie i elastyczne pieluszki babydream zatrzymują wilgoć wewnątrz superchłonnego wkładu, chroniąc przed podrażnieniami, anatomiczne kształty gwarantują idealne przyleganie oraz swobodę ruchów, a użyte materiały są przyjazne dla skóry, czego dowodzą badania dermatologiczne. Nie pozwól, by przykre niespodzianki zakłócały aktywne dni i spokojne noce Twojego malucha. Zaufaj babydream. My wiemy, że komfortowo znaczy sucho.

Czy pieluchy jednorazowe mogą być ekologiczne? Jak ubrać na basen dziecko, które jeszcze nie „dorosło” do kostiumu bądź kąpielówek? Co ze „starszakami” mającymi toaletowe opory? Powierzchnia pieluszek ekologicznych babydream jest w 100% degradowalna, wybielana bez użycia chloru i nie zawiera lateksu, a opakowanie nadaje się do kompostowania. Komfort podczas wodnych harców zapewnią brzdącom pieluchy do pływania. Juniorów przywiązanych do poczucia bezpieczeństwa i wygody ucieszą przyjazne dla skóry, „oddychające” pieluchomajtki babydream, które nie ograniczają ruchów i są łatwe do zakładania oraz zdejmowania.

 

Zobacz szczegóły dotyczące produktów dla dzieci babydream i innych marek dostępnych tylko w Rossmann!


 

Pielęgnacyjne ABC

Cienki, niedojrzały naskórek, wysoka zawartość wody w naskórku i skórze właściwej, upośledzona termoregulacja, mała ilość i ubogi skład lipidów oraz neutralne pH powodują, że dziecięca skóra jest bardzo podatna na podrażnienie, wysuszenie i zakażenie. Dlatego troskliwa ochrona i właściwa higiena skóry dziecka jest tak ważna. Dla Ciebie i dla babydream to absolutny priorytet. Dzięki bezpiecznym produktom z podstawowej, niebieskiej linii pielęgnacyjnej zapobiegniesz problemom dermatologicznym, a codzienne rytuały pielęgnacyjne będą dla Twojego dziecka i dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Domowe SPA dla malucha? Z babydream to możliwe.

 

Zobacz szczegóły dotyczące produktów dla dzieci babydream i innych marek dostępnych tylko w Rossmann!

 

Czy wiesz, że stosowane w kosmetykach parabeny, mydła, olej parafinowy, olejki eteryczne, substancje zapachowe, konserwanty oraz barwniki mogą wywoływać silne reakcje uczuleniowe? Produkty babydream z serii extrasensitive dedykowanej szczególnie wrażliwej i skłonnej do alergii dziecięcej skórze wolne są od tych szkodliwych dodatków. Nasze bezpieczne receptury opieramy na naturalnych i nieuczulających składnikach, takich jak znany ze swych łagodzących właściwości olejek migdałowy.

Zobacz szczegóły dotyczące produktów dla dzieci babydream i innych marek dostępnych tylko w Rossmann!

Oceń artykuł:
Kategorie: Oliwki i olejki, Pudry i zasypki, Chusteczki, Kosmetyki, Kremy, Pudry i zasypki, Szampon, Mydła i żele, Mleczka i balsamy, Pieluchy, Oliwki i olejki, Mydła i żele, Chusteczki, Szampon, Mleczka i balsamy, Kremy, Kosmetyki, Kremy, Pudry i zasypki, Mleczka i balsamy, Pieluchy, Oliwki i olejki, Mydła i żele, Szampon, Chusteczki, Kosmetyki, Pieluchy
Działy: Dom - Ciąża i dziecko, Dom - Rossnę, Rossnę - Pielęgnacja i zdrowie,