10/2018
Magda Grabowska: Różne smaki miłości

Magda Grabowska: Różne smaki miłości

wywiady/rozmowa z ...

Jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich młodych wokalistek. Reżyserując spektakle, którymi są jej koncerty, łączy dwie największe życiowe pasje: muzykę i plastyke. Bo graficzka Magda Grabowska na scenie zmienia się w Bovską. 

Spotkajmy się na fajfie

Spotkajmy się na fajfie

mój dom/kuchnia

Cejlońska, zielona, owocowa, earl grey, czarna, z dodatkami. Można ją parzyć na wiele sposobów. Doskonale rozgrzewa, a nawet może działać terapeutycznie. Herbata świetnie smakuje solo, ale także jako baza do nietuzinkowych kompozycji. 

Zima lubi dzieci

Zima lubi dzieci

dziecko/rozwój

Jeśli temperatura nie spada poniżej minus 10 stopni Celsjusza i nie wieje silny wiatr, nie rezygnuj ze spacerów z dzieckiem. Mroźne powietrze poprawia apetyt i sen oraz wzmacnia odporność.

Nowy Rok, nowe cele

Nowy Rok, nowe cele

psychologia/we dwoje

Początek roku sprzyja układaniu listy postanowień. Co jednak zrobić, by osiągnąć to, co się zaplanowało? Skorzystaj z naszych podpowiedzi. 

Pędź na łyżwy!

Pędź na łyżwy!

hobby/na sportowo

Dlaczego wizyta na ślizgawce daje tyle radości? Bo łączy aktywność fizyczną ze świetną zabawą i możliwością spędzania radosnych chwil z bliskimi.

Dziękuję nie słodzę

Dziękuję nie słodzę

zdrowie/dieta

Nadmiar słodkości szkodzi i uzależnia. lepiej zerwać tę toksyczną znajomość. Cukrowy detoks nie jest łatwy, ale szybko zauważysz jego pozytywne efekty. Nie tylko na wadze.

Podaj mi swoją dłoń

Podaj mi swoją dłoń

uroda/ciało

Martwisz się wyglądem swoich dłoni? postaw na intensywną pielęgnację. Gdy są przesuszone, szorstkie, nie wystarczy tylko krem. Dzięki serum, maseczkom i kuracjom ich skóra z powrotem będzie gładka, odżywiona i dobrze napięta. 

Powrót do ery rock and rolla

Powrót do ery rock and rolla

klub/forum/temat numeru

Lata 60. dały światu nie tylko beatlesów, stonesów i minispódniczki. Miały w sobie jeszcze to coś - szczególną atmosferę twórczej wolności. Może dlatego ciągle nas fascynują i inspirują. I to w wielu dziedzinach. 

Jak zatrzymać kolor lata?

Jak zatrzymać kolor lata?

prawnik/porady specjalistów

Wakacje dobiegły końca, a po urlopie zostały piękne wspomnienia i złocista opalenizna. Na szczęście, skórą muśniętą słońcem można się cieszyć dużo dłużej.