02/2016
Bliscy obcy

Bliscy obcy

wywiady/felietony

Nikt nie domyśliłby się, że tych dwoje ludzi było dla siebie kiedyś całym światem. Że szeptali sobie nocą najczulsze słowa. Znali swoje ulubione dania, perfumy, rozmiar buta.  

7 kocich życzeń

7 kocich życzeń

mój dom/zwierzęta

Pies ma pana, kot ma służbę – mówi znany żart. Co wiemy o charakterze mruczka? Jest wiele mitów na jego temat, a może to prawda?  

Marszowym krokiem

Marszowym krokiem

hobby/na sportowo

Już wiesz, że warto się ruszać. Codziennie i regularnie. Nie gonimy cię na basen ani na siłownię, nie musisz biegać ani pedałować. Spokojnie. Na początek… idź na spacer.

Bryka dla malucha

Bryka dla malucha

dziecko/pielęgnacja

Nie ma jednego idealnego wózka, który zaspokoiłby potrzeby każdego rodzica i każdego dziecka. Jaki powinien być – piękny, modny czy wygodny? To też, ale przede wszystkim – praktyczny.

Zimowy atak mikrobów

Zimowy atak mikrobów

zdrowie/profilaktyka

Krążą wokół nas przez cały rok. Dlaczego więc często nie udaje się nam obronić przed wirusami właśnie zimą?

Dłonie: rozgrzej je

Dłonie: rozgrzej je

uroda/ciało

Taka uroda? Niekoniecznie. Nieustannie zimne dłonie mogą świadczyć o kłopotach z układem krążenia, tarczycą, kręgosłupem.

Gimbaza, licealiści

Gimbaza, licealiści

klub/forum/temat numeru

Nastolatki w gimnazjum żyją tu i teraz, w liceum powoli planują przyszłość. Jak wynika z badań*, niewiele odstają od rodziców w ich wieku. Dużo bardziej różnią się między sobą.

Dotyk miłości

Dotyk miłości

psychologia/we dwoje

Masz ochotę na upojne chwile sam na sam. Ale twój mężczyzna właśnie wrócił z pracy skonany. Co robić? Możesz uratować romantyczny wieczór. Zmysłowy, delikatny masaż w świetle świec czyni cuda.  

Jak zatrzymać kolor lata?

Jak zatrzymać kolor lata?

prawnik/porady specjalistów

Wakacje dobiegły końca, a po urlopie zostały piękne wspomnienia i złocista opalenizna. Na szczęście, skórą muśniętą słońcem można się cieszyć dużo dłużej.