Marionetki, kapele i... tercet gryzoni

Marionetki, kapele i... tercet gryzoni

hobby/moja pasja

Jak co roku Rossmann zaprasza na podwórkowo-uliczny festiwal Łódź Czterech Kultur. Jeśli akurat wam po drodze - wpadnijcie.

Uczta w plenerze

Uczta w plenerze

mój dom/kuchnia

Na zielonej trawie, pod błękitnym niebem, w ciepłych promieniach słońca... Nawet najprostsze dania na świeżym powietrzu smakują wyśmienicie.

Brudne dziecko, zdrowe dziecko

Brudne dziecko, zdrowe dziecko

dziecko/pielęgnacja

Robienie babek z błota i tarzanie z psem po trawie wyjdą maluchowi tylko na dobre. Będzie się świetnie bawił, zyska odporność oraz całkiem możliwe, że uniknie alergii. Są na to dowody.

Planowana czy z zaskoczenia

Planowana czy z zaskoczenia

psychologia/we dwoje

Basia zrobiła to spontanicznie, Marta starannie wszystko przemyślała, a Julitę kompletnie zaskoczyły dwie kreski na teście ciążowym. Co było dla nich najtrudniejsze? I czy da się sprawdzić, kiedy jest najlepszy czas na dziecko?

Sąsiadka z dołu

Sąsiadka z dołu

wywiady/felietony

Starsza pani mieszkała sama w dużym mieszkaniu pode mną. Nie była niestety miłą staruszką. Miała do mnie często pretensje, że za głośno chodzę po podłodze, że zbyt późno biorę kąpiel…

Skąd ta obojętność

Skąd ta obojętność

klub/forum/temat numeru

Zapatrzeni w siebie, nie widzimy bliźnich w potrzebie. Omijamy wzrokiem zło, nie reagujemy na przemoc, nie pomagamy, bo nie wiemy jak. Czy znieczulica to choroba naszych czasów?

Bezgrzeszne lato

Bezgrzeszne lato

uroda/trendy

Wreszcie ciepło! Na ulicach pojawiają się piękne kobiety w sukienkach, no i my, faceci... Niestety nie tak piękni, a na dodatek często źle ubrani. Oto 7 sposobów, jak nie popełnić zbrodni przeciw stylowi.

Uśmiechnij się

Uśmiechnij się

zdrowie/higiena

Piękne, białe zęby to najlepsza wizytówka. Teraz możesz zadbać o nie samodzielnie w domu.

Jak zatrzymać kolor lata?

Jak zatrzymać kolor lata?

prawnik/porady specjalistów

Wakacje dobiegły końca, a po urlopie zostały piękne wspomnienia i złocista opalenizna. Na szczęście, skórą muśniętą słońcem można się cieszyć dużo dłużej.