10/2016
Dla ich dobra

Dla ich dobra

mój dom/zwierzęta

Po tych zabiegach zwierzęta tyją, zmienia się im charakter... O sterylizacji i kastracji krąży wiele błędnych opinii. Oto te najczęstsze.

Chrupiące przekąski

Chrupiące przekąski

zdrowie/dieta

Orzechy są nie tylko pyszne, lecz także bardzo zdrowe. Pod twardymi skorupkami kryją mnóstwo cennych składników. Właśnie zaczyna się na nie sezon. Ciesz się ich smakiem.

Emolienty do zadań specjalnych

Emolienty do zadań specjalnych

dziecko/pielęgnacja

To kosmetyki dla delikatnej i wrażliwej skóry. Na jej powierzchni tworzą barierę ochronną, która zapobiega utracie wody, wyrównuje pH i łagodzi podrażnienia.

Wędruj cały rok

Wędruj cały rok

hobby/na sportowo

Próba charakteru, trening wytrzymałości, sprawdzian dla związku, wielka przyjemność, silne przeżycie, wyciszenie… Tym wszystkim może być trekking górskimi Ścieżkami.

Dwie Madonny

Dwie Madonny

wywiady/felietony

Czy podoba mi się karmienie dziecka w każdej sytuacji i w każdym miejscu? Nie ma tu nic do podobania się lub nie. Dzieci karmi się wtedy, gdy są głodne, a pierś matki jest najlepszym „uspokajaczem”. Czy wolałabym, żeby działo się to dyskretnie? Na pewno tak...

Naturalnie i kobieco

Naturalnie i kobieco

uroda/włosy

Postaw na lekkie fale, swobodne upięcia oraz niesforny róż i fiolet we włosach. Najmodniejsze stylizacje sezonu układa się i farbuje łatwo, szybko i przyjemnie. zobacz, jak to zrobić w domu.

Motywacja po wakacjach

Motywacja po wakacjach

psychologia/rodzina

Dlaczego po urlopie tak trudno wrócić do obowiązków? Ano dlatego, że wreszcie mieliśmy czas, aby przyjrzeć się swojemu życiu.

W spirali przemocy

W spirali przemocy

klub/forum/temat numeru

Według danych Instytutu Badań Edukacji*, co dziesiąty uczeń jest w szkole dręczony, a co drugi z tej grupy doświadcza prześladowania codziennie. Dzieci spotykają się z agresją słowną, emocjonalną i fizyczną.  

Jak zatrzymać kolor lata?

Jak zatrzymać kolor lata?

prawnik/porady specjalistów

Wakacje dobiegły końca, a po urlopie zostały piękne wspomnienia i złocista opalenizna. Na szczęście, skórą muśniętą słońcem można się cieszyć dużo dłużej.