NAJLEPSZE PROMOCJE NA ŚWIĘTA

Świąteczne inspiracje
i dekoracje

Nic nie pozwoli poczuć świątecznej atmosfery lepiej niż dom udekorowany bożonarodzeniowymi dekoracjami! Zadbaj o każde ze swoich wnętrz i wprowadź magię Świąt dzięki światełkom, mikołajom, choinkom, gwiazdkom i innym świątecznym symbolom. Sprawdź pełny asortyment eleganckich i modnych ozdób!

Zestawy kosmetyków
idealne pod choinkę

Szukasz niezwykłego, eleganckiego a jednocześnie praktycznego prezentu dla swoich bliskich? Nie masz pewności co najbardziej spodoba się pod choinką Twojej drugiej połówce czy dobrym znajomym? Specjalnie z tą myślą przygotowaliśmy wyjątkowe zestawy kosmetyków renomowanych producentów! Sprawdź ich pełną ofertę i wybierz coś, co wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby!

Drewniane zabawki
dla najmłodszych

Nie ma bardziej klasycznych i tradycyjnych zabawek od tych wykonanych z drewna. W ostatnich latach ponownie wróciły one do łask i są coraz częściej wybierane na sklepowych półkach. Stoją za tym ekologiczne i bezpieczne wykonanie, trwałość, a także sentyment rodziców. Szeroki wybór klocków, figurek oraz pojazdów sprawi, że każdy wybierze coś dla swojego dziecka...i siebie ;)

Boże Narodzenie to najbardziej rodzinne ze wszystkich Świąt w roku. Wigilijna wieczerza we wspólnym gronie, śpiewanie kolęd, ubieranie choinki, obdarowywanie się prezentami to nieodłączne elementy tego dnia. Pozwólmy porwać się tej świątecznej atmosferze i sprawmy by uśmiech zagościł na twarzach naszych bliskich!

Rossmann specjalnie dla Was przygotował oferty na bożonarodzeniowe dekoracje oraz prezenty pod choinkę! Zapoznaj się z naszym świątecznym asortymentem i pomóż w tym roku Mikołajowi!