ASPIRIN,powlekane tabletki przeciwbólowe, 500 mg,przód
ASPIRIN,powlekane tabletki przeciwbólowe, 500 mg,przód

ASPIRIN Propowlekane tabletki przeciwbólowe, 500 mg
8 szt., nr kat. 226988

NIEDOSTĘPNY ONLINE

Aspirin Pro firmy Bayer, to powlekane tabletki przeciwbólowe wskazane do stosowania przy objawowym leczeniu w gorączce i (lub) bólu o małym lub umiarkowanym nasileniu np. ból głowy, dolegliwości towarzyszące przeziębieniu i grypie, bóle zębów, bóle mięśni.

 

Tabletki należy przyjmować doustnie, z dużą ilością płynu.

 

OTC - lek wydawany bez recepty.

Nr pozwolenia: 21625

Kwas acetylosalicylowy.

 

1 tabletka powlekana zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego. Substancje pomocnicze: krzemionka koloidalna bezwodna, sodu węglan bezwodny, wosk Carnauba, hypromeloza, cynku srearynian.

PRZYGOTOWANIE I STOSOWANIE

Podanie doustne.

Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.

OSTRZEŻENIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA

Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla małych dzieci.

Nie przechowywać w temperaturze powyżej 30°C.

ADRES PRODUCENTA / DYSTRYBUTORA

Bayer Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 158, 02-326 Warszawa

Kod EAN
5 908229 300190

Więcej z tej linii

Więcej od ASPIRIN

Więcej z kategorii