Pielęgnacja i higiena

MEGA!TYLKO U NAS
Biała saszetka erne Invisible Pimple Fighter Patches. Niewidoczne plastry z niacynamidem, 24 sztuki, przód.
4,9
erne
plastry na wypryski z formułą na bazie niacynamidu, na dzień i na noc 24 szt.
5,39 zł
1 szt. = 0,22 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie płatków kosmetycznych Isana 100% bawełny, 140 sztuk, biało-fioletowe, z grafiką bawełny. Widok z przodu.
4,9
Isana
płatki kosmetyczne 140 szt.
3,19 zł
1 szt. = 0,02 zł
Najniższa cena: 3,69 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fluff Raspberry Milkshake Body Wash Scrub w różowym, kwadratowym słoiku z żółtą zakrętką, widok frontalny.
4,9
Fluff
peeling do mycia ciała, Raspberry Milkshake 350 ml
15,99 zł
100 ml = 4,57 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!NOWE
LAAB ŻEL DO MYCIA TWARZY NAWILŻAJĄCY, jasnoróżowa tubka z ceramidami i Centella B12, widok frontalny.
4,8
AA LAAB Skin Barrier Protection
żel do mycia twarzy, nawilżający, 100% Centella B12 75 ml
7,99 zł
100 ml = 10,65 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO U NAS
Alouette Classic 3-warstwowy papier toaletowy, 10 rolek, miękki, w błękitnym opakowaniu z białym wzorem kwiatowym.
4,9
Alouette Classic
papier toaletowy, 3-warstwowy 10 szt.
13,99 zł
1 szt. = 1,40 zł
MEGA!TYLKO U NAS
fluff Raspberry Milkshake Shower Gel w różowej butelce z uchwytem i białą zakrętką, widok z przodu.
4,8
Fluff
żel do mycia ciała, Raspberry Milkshake 500 ml
12,99 zł
100 ml = 2,60 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie Kimoco Glass Skin Illuminating Toner Pads. Różowy pojemnik z płatkami rozświetlającymi, widok z góry.
4,9
Kimoco Glass Skin
płatki do twarzy, rozświetlające 60 szt.
67,99 zł
1 szt. = 1,13 zł
TYLKO U NAS
Ręczniki jednorazowe Avellia 65 sztuk, peach w przezroczystym worku z grafiką i logo Rossmann, widok z przodu.
4,8
Avellia
ręczniki kosmetyczne, jednorazowe 65 szt.
11,99 zł
1 szt. = 0,18 zł
NOWETYLKO U NAS
Różowe opakowanie Kimoco Melting Eye Lift Patches z kolagenem, widok z przodu, z grafiką topniejących płatków.
4,7
Kimoco Lift Up Skin
płatki pod oczy, liftingujące 2 szt.
11,99 zł
1 szt. = 6,00 zł
TYLKO U NAS
Różowy, półprzezroczysty słoik Isana Calming Toner Pads z CICA & AHA/PHA, do koreańskiej pielęgnacji, widok z przodu.
4,9
Isana Korean Skincare
płatki do twarzy, tonizujące 60 szt.
34,99 zł
1 szt. = 0,58 zł

Pielęgnacja i higiena dla każdego! Oferujemy kosmetyki i artykuły do pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni i stóp, jamy ustnej, czy strefy intymnej. Sprawdź naszą kompleksową ofertę i zadbaj o codzienny komfort!

Pielęgnacja i higiena – komfort i codzienna rutyna

Codzienna pielęgnacja i higiena to fundament zdrowego stylu życia i dobrego samopoczucia. Niezależnie od wieku, płci czy typu skóry, odpowiednio dobrane produkty pielęgnacyjne wspierają naturalne funkcje ochronne organizmu, zapewniają świeżość, komfort i estetyczny wygląd każdego dnia.

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór kosmetyków i artykułów higienicznych do kompleksowej pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni, stóp, jamy ustnej oraz miejsc intymnych. Nasza oferta obejmuje zarówno delikatne formuły do codziennego stosowania, jak i specjalistyczne preparaty do zadań specjalnych – w tym dermokosmetyki polecane do pielęgnacji skóry wrażliwej, wymagającej lub skłonnej do podrażnień – również dla osób starszych i o szczególnych potrzebach pielęgnacyjnych.

Jakie kosmetyki do pielęgnacji ciała i higieny u nas znajdziesz?

  • Twarz – kremy i serum, produkty do demakijażu i oczyszczania twarzy, toniki i esencje, maseczki, oraz niezbędne akcesoria do domowej pielęgnacji twarzy.

  • Ciało – produkty do kąpieli i pielęgnacji ciała, które nawilżają, wygładzają i odświeżają skórę, przywracając jej miękkość i jędrność. Znajdziesz tu również kosmetyki do opalania oraz depilacji ciała.

  • Dłonie i stopy – kremy regenerujące, dezodoranty, maski i inne produkty do pielęgnacji, zapewniające komfort, higienę i estetyczny wygląd.

  • Jama ustna – pasty do zębów, płyny do płukania, nici dentystyczne, produkty wybielające i akcesoria, które pomagają zachować zdrowe zęby i świeży oddech.

  • Broda i zarost – kategoria polecana szczególnie mężczyznom, olejki, balsamy, szampony, woski i akcesoria, które ułatwiają stylizację i pielęgnację zarostu, zapewniając mu zdrowy wygląd.

  • Strefa intymna – delikatne żele, chusteczki i płyny do higieny intymnej, które wspierają naturalną florę bakteryjną i chronią przed podrażnieniami.

  • Artykuły higieniczne – podpaski, tampony, wkładki, chusteczki nawilżane i wiele innych niezbędnych produktów do codziennego użytku.

  • Senior – kosmetyki i artykuły higieniczne stworzone z myślą o osobach starszych – łagodne, skuteczne i dopasowane do potrzeb seniorów.

  • Zestawy pielęgnacyjne - zestawy kosmetyków do pielęgnacji i kąpieli. Idealne na prezent dla kogoś bliskiego lub dla siebie.

Dlaczego warto nas wybrać

  • Bogaty wybór kosmetyków i artykułów higienicznych – dla dzieci, dorosłych i seniorów, dopasowanych do codziennych potrzeb. Znajdziesz tu produkty do podstawowej pielęgnacji ciała, ale też do rozbudowanego rytuału pielęgnacyjnego i kąpieli.

  • Znane i sprawdzone marki – od marek, które od lat cieszą się uznaniem klientów, przez produkty nowych marek, które wyznaczają trendy

  • Nowości i korzystne promocje – dostępne przez cały rok, które regularnie uzupełniamy