METAFEN,lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy i przeciwzapalny, 200 mg,przód
METAFEN,lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy i przeciwzapalny, 200 mg,przód

METAFEN Ibuprofenlek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy i przeciwzapalny, 200 mg
10 szt., nr kat. 191129

NIEDOSTĘPNY ONLINE

Metafen, to lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy i przeciwzapalny w postaci tabletek powlekanych. Jedna tabletka zawiera 200 mg ibuprofenu.

 

OTC - lek wydawany bez recepty.

Pozwolenie nr 15095.

Ibuprofenum.

 

Substancje pomocnicze: skrobia kukurydziana, kroskarmeloza sodowa, powidon, hypromeloza, talk.

Otoczka: hypromeloza, laktoza jednowodna, makrogol 6000, tytanu dwutlenek (E 171), żelaza tlenek żółty (E 172).

PRZYGOTOWANIE I STOSOWANIE

Podanie doustne.

Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.

OSTRZEŻENIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA

Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.

ADRES PRODUCENTA / DYSTRYBUTORA

Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA SA, ul. Pelplińska 19, 83-200 Starogard Gdański

Kod EAN
5 903060 604568

Więcej z tej linii

Więcej od METAFEN

Więcej z kategorii