Do tegorocznej akcji Rossmanna i Szlachetnej Paczki zaprosiliśmy Igę Sarzyńską-Komorowską, mistrzynię piernikarstwa, której wypieki od lat wzruszają Toruń i nie tylko. Efektem tej współpracy są cztery wyjątkowe pierniczki, które będą dostępne tylko w Rossmannie. Ilustracje które je zdobią stworzyły: Amelia Korczak – graficzka, ilustratorka i plakacistka młodego pokolenia oraz Zuzanna Synoradzka-Wróbel, projektantka, autorka prac graficznych i malarskich.
Każdy z pierniczków to mała przyjemność, która może znaczyć więcej, niż się wydaje.
Możesz podarować go komuś bliskiemu – jako symbol troski, wdzięczności lub wsparcia.
Ale możesz też podarować go sobie. Bo kochanie siebie zaczyna się od drobnych gestów, na które dajemy sobie przyzwolenie. Niezależnie od tego, który z pierniczków wybierzesz i komu go podarujesz – Twój zakup pomaga.
Cena każdego pierniczka to 9,99 zł, a za tą słodką chwilą przyjemności stoi coś znacznie większego – całkowity dochód z akcji wspiera program Szlachetna Paczka, który od lat dociera do rodzin i osób w trudnej sytuacji życiowej, odpowiadając na ich realne, często pilne potrzeby.
Przy zakupie pierniczka warto pamiętać również o zeskanowaniu aplikacji Rossmann PL, by dodatkowo wesprzeć cel inicjatywy Pomagamy jak umiemy – rozbudowę i remont Kliniki Neurologii i Neurochirurgii dla małych pacjentów z całej Polski.
Akcja potrwa do 14 lutego lub do wyczerpania zapasów.

