Mgiełki do ciała Playboy - przyjemność dla wszystkich

05.05.2023

Już od prawie 70 lat Playboy jest zdecydowanym orędownikiem wolnej ekspresji i mistrzem stylu życia, w którym niezwykle istotną rolę odgrywa dążenie do powszechnego zadowolenia oraz przyjemności. Na przestrzeni lat marka zapewniała, i nadal zapewnia, pole dla nowych pomysłów, zróżnicowanych perspektyw czy dialogu pozbawionego tematów tabu. Najnowsza seria mgiełek do ciała Playboy Fragrances kontynuuje misję wyzwalania pewności siebie i nieskrępowanej ekspresji swojego sposobu bycia. 

Artykuł sponsorowany

5 unikatowych kompozycji 

Te przyjazne dla wegan zapachy w przystępnych cenach opracowano z myślą o wrażliwości młodszych pokoleń oraz manifestowaniu wolności ekspresji. Pięć unikatowych kompozycji spełnia oczekiwania pięciu indywidualnych osobowości. 

ROSS_playboy_4.jpg

Dla wielbicielek dyskretnego flirtu 

Feeling Flirty to zapach stworzony dla pewnych siebie kobiet, które wiedzą, czego chcą i uwielbiają flirtować. Jest kuszący i uwodzicielski. Zanim ujawni zmysłową nutę białego piżma, najpierw oczaruje cię owocowymi nutami czarnej wiśni i różowej piwonii. 

 

Dla prawdziwych dam 

Poczuj się jak królowa! Mgiełka Like A Queen to upajający biały jaśmin połączony ze słodkim mlekiem migdałowym i bobem tonka, który roztoczy wokół ciebie stanowczą, lecz ciepłą aurę. Mnogość zawartych w nim aromatów nawiązuje do cech urodzonej przywódczyni. 

ROSS_playboy_2.jpg

Dla lubiących stawiać na swoim 

Jeżeli w grupie znajomych twój głos jest tym decydującym, to znaczy, że zapach Daydreaming jest właśnie dla ciebie. To śmiała kompozycja bukietu dzikich róż, czerwonego liczi i białego piżma, odzwierciedlająca esencję boss babe. Zapach jest zarówno zdecydowany, jak i dynamiczny – idealnie zbalansowany delikatnymi, optymistycznymi akcentami. 

 

Dla niepokornych buntowniczek 

Eyes On Me to z kolei zapach przeznaczony dla wszystkich buntowniczek i prowokatorek. Intensywna kompozycja świeżej gruszki, upajającego kwiatu lotosu czy białej ambry wyzwoli w tobie sarkastyczne poczucie humoru, ale też chęć wyrażania sprzeciwu wobec sztywnych reguł. 

ROSS_playboy_3.jpg

Dla fanek sportu 

Siłownia to twój drugi dom? Mgiełka Can’t Stop Me uosabia naturalną wielbicielkę sportu. Zapach orzeźwia aromatem wody kokosowej, fioletowej frezji i drewna sandałowego. Wyczaruje naturalną kompozycję rozkwitającą w powietrzu dookoła ciebie, abyś ty mogła w pełni skupić się na treningu. 

ROSS_playboy_1.jpg

W trosce o środowisko 

Mgiełki Playboy Fragrances nie tylko pięknie pachną, ale również olśniewają swoim wyglądem. Marka, stawiając na zrównoważone podejście i ekologię, stworzyła produkty ze składników wegańskich i umieściła je w opakowaniach nadających się do recyklingu. Każdy z nich ma unikatowy, kolorowy, holograficzny wzór i jest wykończony legendarnym pozłacanym logo w postaci króliczka. Wybierz mgiełkę do ciała Playboy reprezentującą postawę, z którą chcesz się dziś utożsamiać, i wyeksponuj wyjątkowy wymiar swojej osobowości. Dumnie manifestuj indywidualny sposób bycia i zachęć do tego samego całą ekipę przyjaciółek. Niech każda z was wyróżnia się tym, co ma w sobie wyjątkowego. 

Kategorie