PRZEBARWIENIA – dowiedz się, jak walczyć z nimi jeszcze skuteczniej

02.03.2023

Przebarwienia na twarzy są wynikiem nierównomiernej produkcji melaniny. Melanina to pigment obecny w naszej skórze, który odpowiada za naturalny kolor skóry każdej osoby. Różne czynniki mogą jednak nadmiernie pobudzać produkcję melaniny, która gromadząc się w skórze, staje się widoczna i tworzy na jej powierzchni przebarwienia i nierówny koloryt. Odkryj opatentowane rozwiązanie przeciw przebarwieniom i ciesz się rezultatami widocznymi już po 4 tygodniach**.

Materiał pochodzi od marki NIVEA

Jak powstają przebarwienia? 

Chociaż istnieje genetyczna skłonność do przebarwień, występuje kilka czynników, które w szczególności wzmagają procesy odpowiedzialne za pojawianie się przebarwień. 

  • Pierwszym i najczęstszym jest ekspozycja na słońce. Skóra wystawiona na działanie promieni słonecznych w naturalny sposób wytwarza melaninę, która może się nierównomiernie rozkładać. 

  • Wraz z wiekiem proces produkcji melaniny w skórze ulega zaburzeniu, co może powodować powstawanie przebarwień. 

  • Brak równowagi hormonalnej, na przykład podczas ciąży, menopauzy lub stosowania antykoncepcji może wywołać nadprodukcję melaniny. 

  • Ponadto przebarwienia mogą pojawić się jako ślad po zapaleniu skóry, na przykład po trądziku. 

Nivea_X_Luminous_LP_2022_1.jpg

Czym jest LUMINOUS630® i jak działa? 

Pochylając się nad problemem przebarwień i nierównomiernego kolorytu skóry oraz wiedząc, że przebarwienia są wynikiem braku równowagi melaniny, przyjrzeliśmy się w NIVEA dokładniej enzymowi odpowiedzialnemu za produkcję melaniny.  

Znalezienie przełomowego składnika LUMINOUS630® zajęło nam 10 lat. 

LUMINOUS630® to najnowsze, przełomowe odkrycie NIVEA! Jest to nasz opatentowany składnik specjalnie opracowany tak, aby bezpiecznie zapobiegać przebarwieniom i stanowić uzupełnienie dla codziennej pielęgnacji skóry. 

image6.png

Przeprowadziliśmy badania kliniczne z wykorzystaniem Intensywnego Serum Przeciw Przebarwieniom NIVEA CELLULAR LUMINOUS630®, sprawdzając skórę po 4, 8 i 12 tygodniach. Udowodniło ono wyjątkową skuteczność LUMINOUS630®: 

1. Po 4 tygodniach przebarwienia są wyraźnie rozjaśnione** 

2. Do 71% mniej przebarwień*** po 12 tygodniach  

3. Ciągła poprawa rezultatów dzięki regularnemu stosowaniu 

 

Produkty CELLULAR LUMINOUS630® przeciw przebarwieniom 

są łagodne dla skóry oraz odpowiednie dla każdej karnacji i typu skóry, także skóry wrażliwej. 

 

  • Intensywne serum przeciw przebarwieniom NIVEA CELLULAR LUMINOUS630® 

Zapewnia wysoką skuteczność przeciw przebarwieniom dzięki połączeniu innowacyjnego składnika LUMINOUS630® w najwyższym stężeniu w linii CELLULAR LUMINOUS z witaminą E i aktywującym komórki skóry kwasem hialuronowym*. To nasz najskuteczniejszy produkt przeciw przebarwieniom! Stosowany regularnie skutecznie redukuje przebarwienia: zmniejsza ich powierzchnię i intensywność oraz chroni przed powstawaniem nowych. Efekt to wyrównany koloryt skóry i rozświetlona cera już w 4 tygodnie**! Lekka konsystencja serum szybko się wchłania. 

 

  • Krem na dzień przeciw przebarwieniom SPF 50 CELLULAR LUMINOUS630® 

Dzięki połączeniu innowacyjnego LUMINOUS630® i filtrów SPF 50, krem na dzień chroni skórę przed powstawaniem przebarwień oraz przeciwdziała fotostarzeniu się skóry. Formuła została wzbogacona aktywującym komórki skóry kwasem hialuronowym* oraz witaminą E, dzięki czemu intensywnie nawilża skórę. Szybko się wchłania, przyjemnie pachnie i zapewnia efekt matowej skóry. 

 

  • Regenerujący krem na noc przeciw przebarwieniom CELLULAR LUMINOUS630® 

Krem na noc idealnie dopełnia pielęgnację przeciw przebarwieniom, zapewniając intensywne działanie także nocą. Formuła z aktywującym komórki skóry kwasem hialuronowym* i innowacyjnym LUMINOUS630® regeneruje i wzmacnia skórę. Przebarwienia są widocznie rozjaśnione i zredukowane już w 4 tygodnie**, a skóra odświeżona i zrewitalizowana o poranku. 

DLA 2x WIĘKSZEJ SKUTECZNOŚCI STOSUJ CAŁĄ LINIĘ CELLULAR LUMINOUS630®**** 

Nivea_X_Luminous_LP_2022_4.jpg

Używaj produktów z linii LUMINOUS630® maksymalnie 4 razy na dobę. Omijaj okolice oczu.

Zobacz

Wypróbuj pozostałe produkty z linii i ciesz się świetlistą skórą:

 

  • Fluid tonujący na dzień SPF 20 przeciw przebarwieniom CELLULAR LUMINOUS630® 

Naturalnie kryjący Fluid Przeciw Przebarwieniom SPF 20. Efekt to natychmiastowo wyrównany koloryt skóry bez dodatkowego kroku.  

 

  • Krem redukujący cienie pod oczami CELLULAR LUMINOUS630® 

Ciesz się promiennym spojrzeniem! Stosuj Krem redukujący cienie pod oczami, aby rozjaśnić cienie oraz zredukować opuchliznę i worki pod oczami. 

Zobacz

*in vitro 

**przy regularnym użytkowaniu; samoocena, 12-tygodniowe badanie z Intensywnym Serum Przeciw Przebarwieniom CELLULAR LUMINOUS630®, 34 kobiety, 2018 

*** badanie aplikacyjne z udziałem 34 kobiet, redukcja intensywności przebarwień po 12 tygodniach stosowania Intensywnego Serum Przeciw Przebarwieniom CELLULAR LUMINOUS630®, test samooceny w skali 10-punktowej 

****2x większa skuteczność przy użyciu Intensywnego Serum + Krem na dzień SPF 50 + Krem na noc, w porównaniu do samego Kremu na noc

Kategorie