Wydrukuj zdjęcia z telefonu do albumu

Masz uwiecznione na zdjęciach tysiące pięknych chwil?  Zapewne trzymasz je na dysku komputera lub w telefonie? Przywołaj wspomnienia i wydrukuj zdjęcia – te najpiękniejsze sprezentujesz rodzinie, umieścisz w klasycznym albumie czy powiesisz na ścianie.

Teraz droga obrazów z ekranu telefonu do ramki czy albumu jest naprawdę  szybka i prosta! Przyjdź do drogerii, podłącz pendrive’a, telefon lub włóż płytę i wydrukuj zdjęcia na miejscu! Jeśli jesteś z nami w Klubie Rossmann, masz 20% taniej na wydruk zdjęć w drogerii.

Uwiecznij bezcenne chwile na wydrukowanych zdjęciach. Wtedy już nie musisz się obawiać, że całe twoje archiwum zniknie, gdy zmienisz telefon lub padnie dysk, bo wszystko masz na papierze.

Zdjęcia w ramkach będą piękną aranżacją Twojego domu – wisząca na ścianach historia rodziny wywołuje miłe wspomnienia i gorące uczucia. Zdjęcie dzieci, męża, żony schowasz w portfelu lub postawisz na biurku w pracy.

Zresztą, co tu wiele mówić – tradycyjne zdjęcie ma swoją duszę i zupełnie inaczej je odbieramy – to pewne! Nie mówiąc o wspaniałych momentach, gdy wyjmujecie stare albumy, by powspominać – to są chwile niezwykłe.

Takie zdjęcia będą wspaniałym prezentem dla babci, cioci, mamy czy przyjaciół. Świadczą o miłości i pozwalają wracać nie tylko do pięknych wspólnych chwil, ale także przypominać o przywiązaniu, uczuciach i rodzinnych więzach.

Warto wydrukować cyfrowe zdjęcia, klasyka jest nieprzemijalna i jednak najbardziej trwała. Tym bardziej, że z naszym klubowym rabatem kosztują już tak niewiele!