Wróć do wszystkich inspiracji

Noś świeżość ze sobą

Noś świeżość ze sobą

Zawsze, tak na wszelki wypadek, warto mieć przy sobie (zwłaszcza w podróży) chusteczki oczyszczające, które:

  • umożliwiają szybkie i dokładne oczyszczenie twarzy z sebum, zanieczyszczeń i makijażu;
  • powodują, że nie potrzebujesz wody;
  • wybieraj te do młodej cery, zawierają odpowiednie składniki dla jej pielęgnacji.

 

W podróży oraz wszędzie tam, gdzie umycie twarzy ulubionym preparatem jest niemożliwe, należy to robić chusteczkami do oczyszczania.

Umożliwiają one ekspresowe usunięcie z twarzy zanieczyszczeń z całego dnia - kurzu, sebum, a nawet wodoodpornego makijażu, a dodatkowo mają właściwości pielęgnacyjne.

Poszukaj chusteczek odpowiednich do swojej cery. Przeznaczone do cery tłustej i mieszanej zawierają składniki antybakteryjne i  przywracające skórze równowagę, głównie w zakresie wydzielania sebum. 

Nawilżające, odpowiednie dla cery normalnej, zaopatrują skórę w wodę i zawierają pielęgnujące składniki takie jak odżywczy olejek migdałowy, łagodzący i nawilżający aloes. Dobór składników, którymi nasączone są chusteczki, sprawia, że ich użycie nie pozostawia uczucia tłustości. Skóra po ich użyciu pozostaje czysta, miękka i świeża.

Chusteczki można stosować nie tylko w podróży. To wygodny i szybki sposób na usunięcie makijażu, maseczki czy peelingu. Sprawdzają się również jako baza do kojącego kompresu. 

Chusteczki do oczyszczania twarzy są przebadane dermatologicznie, nie uczulają i nie powodują podrażnień. 

Pamiętaj, by zamykać opakowanie, wówczas nie dostanie się do niego kurz i zanieczyszczenia.