Kosmetyki dla mężczyzn

TYLKO ONLINE
Boss Bottled zestaw: srebrne pudełko z napisem "LOVE LIVE GIVE BOSS", butelka wody toaletowej i sztyft dezodorantu.
Hugo Boss Bottled
zestaw dla mężczyzn, woda toaletowa 200ml + dezodorant w sztyfcie 75ml 1 szt.
399,99 zł
1 szt. = 399,99 zł
Cena regularna:549,99 zł
Najniższa cena: 319,99 zł
TYLKO ONLINE
Przezroczysta butelka perfum Yves Saint Laurent Y z niebieskim płynem i czarną, teksturowaną nakrętką, widok z przodu.
Yves Saint Laurent Y
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
429,99 zł
100 ml = 429,99 zł
TYLKO ONLINE
Ralph Lauren Polo Blue męski zapach w szklanej, błękitnej butelce z srebrnym logo polo gracza, widok z przodu.
Ralph Lauren Polo Blue
woda toaletowa dla mężczyzn 200 ml
499,99 zł
100 ml = 250,00 zł
TYLKO ONLINE
Męska woda toaletowa Lacoste Match Point 100ml, zielona butelka z czarnym korkiem i zielono-białe pudełko, widok z przodu.
Lacoste Match Point
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
249,99 zł
100 ml = 249,99 zł
TYLKO ONLINE
Abercrombie & Fitch Authentic Moment EDT dla mężczyzn. Brązowa butelka i kartonowe opakowanie, widok z przodu.
Abercrombie & Fitch Authentic Moment
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
144,99 zł
100 ml = 144,99 zł
Najniższa cena: 199,99 zł
TYLKO ONLINE
Chi Man Nitty Gritty Clay, open blue jar with red lid, strong hold matte finish hair product.
Chi Man Nitty Gritty
krem do stylizacji włosów 85 g
55,99 zł
100 g = 65,87 zł
TYLKO ONLINE
Dolce & Gabbana K Eau de Parfum, granatowy flakon z koroną i pasujące opakowanie, widok z przodu.
Dolce & Gabbana K
woda perfumowana dla mężczyzn 200 ml
349,99 zł
100 ml = 175,00 zł
Najniższa cena: 499,99 zł
TYLKO ONLINE
Męskie perfumy K by Dolce & Gabbana EDP, niebieska butelka z koroną i ciemne pudełko, widok z przodu.
Dolce & Gabbana K
woda perfumowana dla mężczyzn 150 ml
469,99 zł
100 ml = 313,33 zł
TYLKO ONLINE
Srebrne perfumy Lattafa Maahir Legacy z korkiem-głową konia, obok lśniące pudełko z wytłoczeniami.
5,0
Lattafa Maahir Legacy
woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
119,99 zł
100 ml = 119,99 zł
TYLKO ONLINE
Dolce & Gabbana The One For Men, bursztynowy flakon z metalową nakrętką i czarne opakowanie EDP 100ml, widok z przodu.
5,0
Dolce & Gabbana The One
woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
449,99 zł
100 ml = 449,99 zł
TYLKO ONLINE
Hugo Boss Bottled, żółta butelka perfum z srebrną nakrętką i białe pudełko, widok produktu i opakowania.
4,2
Hugo Boss Bottled
woda toaletowa dla mężczyzn 200 ml
329,99 zł
100 ml = 165,00 zł
Cena regularna:449,99 zł
Najniższa cena: 259,99 zł

Męska skóra także wymaga pielęgnacji i stosowania odpowiednich kosmetyków, które będą wpływać na jej zadbany wygląd, dodawać energii albo regenerować. Kosmetyki dla mężczyzn są dziś dostępne w bogatej ofercie, z której każdy z panów może wybrać coś dla siebie.

Kosmetyki męskie – dlaczego ich stosowanie jest ważne?

Chociaż skóra mężczyzn jest grubsza od skóry kobiet o ponad 20%, w związku z czym ma mocniejszą warstwę ochronną, to i tak wymaga odpowiedniej pielęgnacji, która zapewni jej świeżość, młodość i zdrowy wygląd. Mimo, że męska twarz i ciało naturalnie starzeją się wolniej niż kobiece, to bez odpowiedniej, świadomej i regularnej pielęgnacji, może ulegać szybkiemu zniszczeniu przez czynniki takie jak promieniowanie UV, zanieczyszczenia i niewłaściwe oczyszczanie.

Stosowanie kosmetyków jest bardzo ważne, ponieważ bez nich skóra może być narażona na podrażnienia, na przykład podczas golenia lub opalania się. Dlatego każdy z panów, który chce zachować swoje ciało, twarz, ale także włosy, czy dłonie w dobrej, zadbanej kondycji, powinien zapoznać się z ofertą kosmetyków dla mężczyzn, które w tym pomogą. Jeśli nie wiesz, po które kosmetyki szczególnie warto sięgnąć, tutaj znajdziesz kilka przydatnych rad.

Kosmetyki dla mężczyzn – jakie wybrać?

Chociaż kosmetyki dla mężczyzn mogą kojarzyć się głównie z tymi przeznaczonymi do golenia lub zapachami, takimi jak perfumy i wody toaletowe, a produkty dla panów często są określane jako wszystko w jednym, to w rzeczywistości sytuacja wygląda zupełnie inaczej, bo kosmetyków dla panów na rynku jest coraz więcej. Kosmetyki dla mężczyzn oferują szerokie spektrum działań – od ochrony (przed słońcem, zimnem, czy zanieczyszczeniami z powietrza), przez oczyszczanie, nawilżanie, działanie przeciwstarzeniowe, regeneracyjne i wiele innych.

Są też dostępne specjalistyczne kosmetyki przeznaczone do dbania o konkretne partie twarzy i ciała – takie jak kremy pod oczy, do rąk, zarostu, czy balsamy do ciała.  Przy ich wyborze warto zapoznać się ze składem, który powinien być jak najbardziej naturalny.

Przy zakupie należy też zastanowić się jakiego działania kosmetyku oczekujesz. Do twarzy na dzień najlepiej wybrać energizujący krem, który zniweluje oznaki zmęczenia, natomiast na noc można postawić na pielęgnację regeneracyjną.

Bardzo ważna jest też codzienna ochrona przed promieniowaniem UV, którą zapewniają kremy z filtrami. Kolejnym filarem męskiej pielęgnacji będą kosmetyki przydatne przy goleniu, którego absolutnie nie można wykonywać na sucho. Tutaj z pomocą przyjdą pianki, kremy i żele – wybierz najwygodniejszą dla siebie formę kosmetyku i zadbaj o prawidłowe golenia, po którym warto sięgnąć po łagodzący krem, w przypadku posiadanego zarostu, kosmetyki pielęgnujące go – by zawsze był zdrowy i zadbany.

Warto sięgną także po krem do rąk, ponieważ, ze względu na częste mycie oraz wykonywanie licznych prac, mogą być one przesuszone i zniszczone. Krem do rąk dodatkowo zadba o paznokcie i skórki, aby wyglądały estetycznie i były odpowiednio odżywione.

Kosmetyki męskie naturalne – najlepszy wybór dla skóry wrażliwej

Naturalne kosmetyki to dobry wybór, zwłaszcza dla panów z wrażliwą, skłonną do podrażnień skórą. Będą też świetnym rozwiązaniem dla osób podatnych na alergie i zmiany skórne. Ze względu na prosty, naturalny skład, pozbawiony sztucznych substancji, zapewniają one łagodną, ale skuteczną pielęgnację męskich twarzy, ciał, włosów i zarostów.

Wysokiej jakości, wyselekcjonowane składniki, wchodzące w skład kosmetyków naturalnych, dostarczają panom tego, czego potrzebuje ich ciało. Inspirowane naturą, gwarantują kompleksową, przyjemną pielęgnację i są dostępne w szerokim zakresie zastosowań, dostosowanych do męskich potrzeb.