Dodatki do koktajli

TYLKO U NAS
Czarna torebka Exotic Zdrowe Pola Algi Spirulina 200g, widok z przodu, z zieloną grafiką alg.
4,8
Zdrowe Pola SuperFood Exotic
spirulina 200 g
19,99 zł
100 g = 10,00 zł
Biała saszetka Purella Superfoods Kurkuma Bio Trawienie, z grafiką proszku i korzenia kurkumy, 100% naturalna.
4,8
Purella Superfoods Trawienie
proszek kurkuma, Bio 20 g
2,69 zł
100 g = 13,45 zł
Najniższa cena: 3,49 zł
TYLKO U NAS
EnerBio Quinoa Tricolore, przezroczysta torebka 500g z trójkolorową komosą ryżową, źródło błonnika, widok z przodu.
4,9
enerBiO
komosa trójkolorowa 500 g
13,99 zł
100 g = 2,80 zł
Zielona stojąca torebka Coco Farm Maca Korzeń w Proszku 250g, widok z przodu, z etykietą Peru.
5,0
Coco Farm
maca, korzeń w proszku 250 g
17,99 zł
100 g = 7,20 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
Pyłek kwiatowy Bartnik 200g w brązowej torebce stojącej z okienkiem, przez które widać żółte granulki.
4,9
Sądecki Bartnik
pyłek kwiatowy 200 g
24,99 zł
100 g = 12,50 zł