Affect

Poznaj AFFECT - polską markę profesjonalnych kosmetyków do makijażu, rozwijaną z wizażystami. Intensywna pigmentacja, trwałe formuły i łatwa aplikacja pomagają osiągnąć dopracowany efekt w codziennym makijażu.

Czytaj więcej
Kolekcja kosmetyków Affect: czerwona szminka, puder, błyszczyk, trzy podkłady i paleta cieni na białym tle.

Glow Bakery AFFECT x Ruda Maluje

Wypiekane róże, bronzery i rozświetlacze do promiennego makijażu twarzy
Róże do policzków Affect w złotych opakowaniach wśród różowych makaroników.

Palety cieni do powiek AFFECT

Napigmentowane palety do makijażu dziennego, wieczorowego i artystycznego
Palety cieni do powiek Affect w pastelowych i neutralnych odcieniach.
TYLKO ONLINE
Różowa paleta cieni Affect Love Story Storyteller, otwarta jak książeczka, 6 cieni: matowe róże, brązy i 2 błyszczące.
AFFECT Love Story
paleta cieni do powiek, mini 12 g
85,99 zł
100 g = 716,58 zł
TYLKO ONLINE
Dwie palety Affect Classic Novel Storyteller, jedna otwarta z 6 matowymi i błyszczącymi cieniami w beżach, brązach i złocie.
4,5
AFFECT Classic Novel
paleta cieni do powiek, mini 12 g
85,99 zł
100 g = 716,58 zł
TYLKO ONLINE
Affect Secret Diary paleta cieni Storyteller, szaro-lawendowa w kształcie książki, złoty napis i symbol, widok z przodu.
AFFECT Secret Diary
paleta cieni do powiek, mini 12 g
85,99 zł
100 g = 716,58 zł
TYLKO ONLINE
Paleta cieni Affect Day to Night, otwarta, 8 odcieni beżu i brązu: 2 błyszczące i 6 matowych. Widoczne opakowanie.
AFFECT Day to Night
paleta cieni do powiek 16 g
97,99 zł
100 g = 612,44 zł
TYLKO ONLINE
Otwarta paleta cieni Affect Desert Wonders z 12 kolorami ziemi i granatowym opakowaniem ze złotym księżycem i gwiazdami.
AFFECT Desert Wonders
paleta cieni do powiek 24 g
149,99 zł
100 g = 624,96 zł
TYLKO ONLINE
Affect Lunar Spell paleta cieni prasowanych. Widok 12 cieni: matowe i błyszczące odcienie różu, brązu, fioletu.
5,0
AFFECT Lunar Spell
paleta cieni do powiek 24 g
149,99 zł
100 g = 624,96 zł

Kosmetyki do makijażu brwi AFFECT

Cienie i mydełko do precyzyjnego modelowania oraz utrwalania brwi
Kosmetyki do makijażu Affect – palety cieni, eyelinery i produkty do brwi w brązowej aranżacji.
TYLKO ONLINE
Otwarta paleta Affect Brow Star z czterema cieniami do brwi: Rich Mocha, Deep Espresso, w czarno-złotym opakowaniu.
AFFECT Brow Star
paleta cieni do brwi, mini 8 g
59,99 zł
100 g = 749,88 zł
TYLKO ONLINE
Affect Colour Brow Collection, otwarta paleta cieni do brwi, 10 brązowych odcieni, czarne opakowanie ze złotymi detalami.
AFFECT Colour Brow
paleta cieni do brwi, nr 2; 20 g
99,99 zł
100 g = 499,95 zł
TYLKO ONLINE
Affect Brow Me mydełko do brwi w otwartym metalowym pudełku, obok zamknięte, czarne z napisem, widok z góry.
AFFECT Brow Me
mydło do stylizacji brwi, transparentne 30 ml
34,99 zł
100 ml = 116,63 zł

Bestsellery od marki Affect

TYLKO ONLINE
Otwarta paleta Affect Brow Star z czterema cieniami do brwi: Rich Mocha, Deep Espresso, w czarno-złotym opakowaniu.
AFFECT Brow Star
paleta cieni do brwi, mini 8 g
59,99 zł
100 g = 749,88 zł
TYLKO ONLINE
Paleta cieni Affect Day to Night, otwarta, 8 odcieni beżu i brązu: 2 błyszczące i 6 matowych. Widoczne opakowanie.
AFFECT Day to Night
paleta cieni do powiek 16 g
97,99 zł
100 g = 612,44 zł
TYLKO ONLINE
Otwarta paleta cieni Affect Pure Passion, różowa z 10 okrągłymi cieniami od beżu po czerń, matowe i błyszczące.
AFFECT Pure Passion
paleta cieni do powiek 20 g
99,99 zł
100 g = 499,95 zł
TYLKO ONLINE
Niebieski żelowy eyeliner Affect Simple Lines w słoiczku, obok precyzyjny rosgoldowy pędzelek, widok z przodu.
AFFECT Simple Lines
eyeliner w żelu, wodoodporny, Blue 2,9 g
42,99 zł
100 g = 1482,41 zł
Najniższa cena: 59,99 zł

Wszystkie produkty marki AFFECT

TYLKO ONLINE
Affect Divine Lip Gloss Sweetheart. Dwa ujęcia: zamknięta butelka oraz otwarta z różowym aplikatorem i błyszczykiem.
AFFECT Divine
olejek do ust, Sweetheart 5 g
59,99 zł
100 g = 1199,80 zł
TYLKO ONLINE
Matowa pomadka w płynie Affect Nostalgy w fuksjowej tubce, aplikator obok. Widok z przodu.
AFFECT Soft Matte
pomadka do ust, w płynie, Nostalgy 5 ml
49,99 zł
100 ml = 999,80 zł
TYLKO ONLINE
Otwarta satynowa pomadka Affect Simple Plan w odcieniu brzoskwiniowym, w czarno-srebrnym opakowaniu, z logo.
AFFECT Satin
pomadka do ust, Simple Plan 4,1 g
49,99 zł
100 g = 1219,27 zł
TYLKO ONLINE
Otwarta fioletowa paleta Affect do konturowania twarzy z bronzerem, różem i rozświetlaczem. Widok pod kątem.
AFFECT
paleta do konturowania twarzy, nr 2; 15 g
98,99 zł
100 g = 659,93 zł
TYLKO ONLINE
Różowa pomadka satynowa Affect Lollipop, otwarta w srebrnym opakowaniu, widok z przodu na jednolitym tle.
AFFECT Satin
pomadka do ust, Lollipop 4,1 g
49,99 zł
100 g = 1219,27 zł
TYLKO ONLINE
Błyszczyk nawilżający Affect Divine Darling, koralowy odcień, widok z zamkniętą tubką i otwartym aplikatorem.
AFFECT Divine
błyszczyk do ust, Darling 5 g
59,99 zł
100 g = 1199,80 zł
TYLKO ONLINE
Nawilżający olejek do ust Affect Divine Sunshine, pomarańczowy, w przezroczystej butelce ze złotą nakrętką, z aplikatorem.
AFFECT Divine
olejek do ust, Sunshine 5 g
59,99 zł
100 g = 1199,80 zł

Najczęstsze pytania