AXIS-Y

AXIS-Y to nowoczesna marka oferująca koreańskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy, stworzone z myślą o skórze wrażliwej, problematycznej i narażonej na stres środowiskowy. Kosmetyki AXIS-Y cieszą się uznaniem użytkowników na całym świecie dzięki skuteczności, prostym składom i naturalnym formułom.

Czytaj więcej
Pięć uśmiechniętych kobiet prezentuje koreańskie kosmetyki AXIS-Y w białych i zielonych opakowaniach na jasnozielonym tle.

Bestsellery od marki AXIS-Y

MEGA!TYLKO ONLINE
Axis-Y Quinoa One-Step Balanced Gel Cleanser, turkusowy żel w przezroczystej butelce z białą pompką, widok z przodu.
Axis-Y Quinoa One-Step Balanced
żel do mycia twarzy, równoważący 180 ml
56,99 zł
100 ml = 31,66 zł
Najniższa cena: 88,99 zł
TYLKO ONLINE
Biała tubka kremu łagodzącego Axis-Y Heartleaf My Type Calming Cream, widok z przodu, z jasnoniebieskim paskiem i przezroczystym dozownikiem.
Axis-Y Heartleaf My Type Calming
krem do twarzy, kojący 60 ml
71,99 zł
100 ml = 119,98 zł
Najniższa cena: 89,99 zł
TYLKO ONLINE
Krem Axis-Y Complete No-Stress Physical Sunscreen SPF 50+ w białej tubce z pompką, z zielonymi napisami.
Axis-Y Complete No-Stress V3
krem do twarzy, przeciwsłoneczny, SPF 50 PA++++ 50 ml
63,99 zł
100 ml = 127,98 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
AXIS-Y Dark Spot Correcting Glow Toner, biała butelka z pompką i opakowanie. Z glutathionem i niacynamidem.
Axis-Y Dark Spot Correcting Glow
tonik do twarzy, korygujący przebarwienia 125 ml
63,99 zł
100 ml = 51,19 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
TYLKO ONLINE
AXIS-Y Wegańskie Collagen Eye serum. Kremowe pudełko i tuba z zielonymi akcentami, widok z przodu. Formuła 6+1+1.
5,0
Axis-Y Vegan Collagen
serum pod oczy z kolagenem, ujędrniające 10 ml
79,99 zł
100 ml = 799,90 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
TYLKO ONLINE
AXIS-Y New Skin Resolution Gel Mask: ciemnozielony słoik i beżowe pudełko z niacynamidem i wąkrotą azjatycką.
Axis-Y New Skin Resolution
maseczka do twarzy, żelowa, chłodząca 100 ml
86,99 zł
100 ml = 86,99 zł
Najniższa cena: 104,99 zł

Wszystkie produkty marki Axis-Y

TYLKO ONLINE
AXIS-Y Wegańskie Collagen Eye serum. Kremowe pudełko i tuba z zielonymi akcentami, widok z przodu. Formuła 6+1+1.
5,0
Axis-Y Vegan Collagen
serum pod oczy z kolagenem, ujędrniające 10 ml
79,99 zł
100 ml = 799,90 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
TYLKO ONLINE
Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Cream: beżowe pudełko i słoik z zieloną zakrętką, redukujący przebarwienia, kątowy widok.
Axis-Y Dark Spot Correcting Glow
krem do twarzy, korygujący przebarwienia 50 ml
73,99 zł
100 ml = 147,98 zł
Najniższa cena: 92,99 zł
TYLKO ONLINE
Krem Axis-Y Complete No-Stress Physical Sunscreen SPF 50+ w białej tubce z pompką, z zielonymi napisami.
Axis-Y Complete No-Stress V3
krem do twarzy, przeciwsłoneczny, SPF 50 PA++++ 50 ml
63,99 zł
100 ml = 127,98 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
AXIS-Y Dark Spot Correcting Glow Toner, biała butelka z pompką i opakowanie. Z glutathionem i niacynamidem.
Axis-Y Dark Spot Correcting Glow
tonik do twarzy, korygujący przebarwienia 125 ml
63,99 zł
100 ml = 51,19 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Axis-Y Quinoa One-Step Balanced Gel Cleanser, turkusowy żel w przezroczystej butelce z białą pompką, widok z przodu.
Axis-Y Quinoa One-Step Balanced
żel do mycia twarzy, równoważący 180 ml
56,99 zł
100 ml = 31,66 zł
Najniższa cena: 88,99 zł
TYLKO ONLINE
Biała tubka i opakowanie Axis-Y Panthenol 10% Skin Smoothing Shield Cream, krem nawilżający z pantenolem.
Axis-Y Panthenol 10
krem do twarzy, ochronny 50 ml
71,99 zł
100 ml = 143,98 zł
Najniższa cena: 89,99 zł
TYLKO ONLINE
AXIS-Y New Skin Resolution Gel Mask: ciemnozielony słoik i beżowe pudełko z niacynamidem i wąkrotą azjatycką.
Axis-Y New Skin Resolution
maseczka do twarzy, żelowa, chłodząca 100 ml
86,99 zł
100 ml = 86,99 zł
Najniższa cena: 104,99 zł
TYLKO ONLINE
Biała tubka kremu łagodzącego Axis-Y Heartleaf My Type Calming Cream, widok z przodu, z jasnoniebieskim paskiem i przezroczystym dozownikiem.
Axis-Y Heartleaf My Type Calming
krem do twarzy, kojący 60 ml
71,99 zł
100 ml = 119,98 zł
Najniższa cena: 89,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
AXIS-Y Sunday Morning Refreshing Cleansing Foam, biała tuba i pudełko, widok z przodu, z Birch Sap i Green Tea.
Axis-Y Sunday Morning
pianka do mycia twarzy, oczyszczająca 120 ml
38,99 zł
100 ml = 32,49 zł
Najniższa cena: 59,99 zł

Najczęstsze pytania