Benjamissimo
Wszystkie produkty marki Benjamissimo
4,0
Benjamissimo
czekolada kakaowa z pistacjami i pomarańczą, bezglutenowa, Bio 60 g
11,49 zł
100 g = 19,15 złNajniższa cena: 14,99 zł
4,3
Benjamissimo
czekolada kakaowa z orzechami laskowymi, bezglutenowa, Bio 60 g
11,49 zł
100 g = 19,15 złNajniższa cena: 14,99 zł
4,0
Benjamissimo
czekolada kakaowa z truskawką i ekspandowaną quinoa, bezglutenowa, Bio 60 g
11,49 zł
100 g = 19,15 złNajniższa cena: 14,99 zł
5,0
Benjamissimo
czekolada kakaowa, słony karmel i migdały, bezglutenowa, Bio 60 g
11,49 zł
100 g = 19,15 złNajniższa cena: 14,99 zł
Niedostępny online



