Bref

Bref to ekspert w czyszczeniu toalety, który zapewnia czystość i świeżość przy codziennym korzystaniu z łazienki. Sprawdź 4-funkcyjną formułę Bref w akcji już dzisiaj! 

Czytaj więcej
Three Bref Power Aktiv toilet cleaner packs with colored spheres, a robot cleaning a toilet with water.

Bestsellery od marki Bref

MEGA!
Opakowanie zawieszki WC Bref Classic Power Active Fruitopia z żółto-fioletowymi kulkami, widok z przodu.
4,9
Bref Classic Power Aktiv
zawieszki do WC, Fruitopia 3x50 g
13,99 zł
100 g = 9,33 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Bref Power Active Hawaii, zawieszki do WC. Opakowanie z zielono-różowymi kulkami, ananasem i arbuzem.
4,8
Bref Classic Power Aktiv
zawieszka do WC, Hawaii 3x50 g
13,99 zł
100 g = 9,33 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!NOWE
Opakowanie Bref Color Auto Active, zawieszki toaletowej z niebieską wodą i chlorem, widok z przodu.
5,0
Bref Premium Color Auto Active
zawieszka do WC, Chlorine 2x50 g
12,49 zł
100 g = 12,49 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!
Bref Power Active WC Gel Lemon 4x Anti-Limescale Effect, niebieska butelka z czerwoną nakrętką, przód, plastry cytryny.
4,7
Bref Power Aktiv Gel
środek czyszczący do WC, Lemon, 750 ml
9,99 zł
100 ml = 1,33 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!
Bref Power Aktiv WC, różowo-niebieskie kostki zapachowe w blistrze, na tle różowego Budapesztu, dla świeżej toalety.
4,8
Bref Around The Loo Budapest
zawieszka do WC, Eternal Bloom 3x50 g
14,99 zł
100 g = 9,99 zł
Najniższa cena: 21,99 zł

Wszystkie produkty marki Bref

MEGA!
Bref Power Aktiv WC, różowo-niebieskie kostki zapachowe w blistrze, na tle różowego Budapesztu, dla świeżej toalety.
4,8
Bref Around The Loo Budapest
zawieszka do WC, Eternal Bloom 3x50 g
14,99 zł
100 g = 9,99 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
MEGA!
Bref Power Aktiv Bohemian Berry, zawieszka do toalety z żółto-fioletowymi kulkami, widok na tle panoramy Pragi.
4,6
Bref Around The Loo Prague
zawieszka do WC, Bohemian Berry 150 g
14,99 zł
100 g = 9,99 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
MEGA!NOWE
Opakowanie Bref Color Auto Active, zawieszki toaletowej z niebieską wodą i chlorem, widok z przodu.
5,0
Bref Premium Color Auto Active
zawieszka do WC, Chlorine 2x50 g
12,49 zł
100 g = 12,49 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!
Bref Power Aktiv WC, opakowanie kostek toaletowych z zielonymi i niebieskimi kulkami, na tle rysunkowego miasta.
4,9
Bref Around The Loo Warsaw
zawieszka do WC, City Forest 150 g
14,99 zł
100 g = 9,99 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
MEGA!
Bref Power Active Hawaii, zawieszki do WC. Opakowanie z zielono-różowymi kulkami, ananasem i arbuzem.
4,8
Bref Classic Power Aktiv
zawieszka do WC, Hawaii 3x50 g
13,99 zł
100 g = 9,33 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Bref Power Active WC Gel Lemon 4x Anti-Limescale Effect, niebieska butelka z czerwoną nakrętką, przód, plastry cytryny.
4,7
Bref Power Aktiv Gel
środek czyszczący do WC, Lemon, 750 ml
9,99 zł
100 ml = 1,33 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!
Bref WC Color Auto Active XXL 5x Flower Blue Water, opakowanie z różą i toaletą, niebiesko-fioletowe kulki.
Bref Premium Color Auto Active
zawieszka do WC Flower 5x50 g
23,99 zł
100 g = 9,60 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!
Bref WC Power Aktiv River Breeze: niebieskie kulki żelowe w zawieszce, na tle kolorowej panoramy miasta, dla świeżości.
5,0
Bref Around The Loo Bratislava
zawieszka do WC, River Breeze 3x50 g
14,99 zł
100 g = 9,99 zł
Najniższa cena: 21,99 zł