Clinique
Wszystkie produkty marki Clinique
Clinique Take The Day Off
balsam do demakijażu 125 ml
124,99 zł
100 ml = 99,99 złNajniższa cena: 159,99 zł
Clinique Moisture Surge
krem-żel do twarzy, nawilżający, beztłuszczowy 15 ml
69,99 zł
100 ml = 466,60 złClinique Moisture Surge Intense
krem-żel do twarzy, intensywnie nawilżający 50 ml
149,99 zł
100 ml = 299,98 złClinique High Impact
tusz do rzęs, wodoodporny, nr 01 Black 8 ml
109,99 zł
100 ml = 1374,88 złClinique Even Better Clinical
podkład do twarzy, SPF 20, nr CN08 Linen 30 ml
169,99 zł
100 ml = 566,63 złClinique Chubby Stick
balsam do ust, koloryzujący, nr 25 Curviest Carmel 3 g
89,99 zł
100 g = 2999,67 złClinique Dramatically Different
emulsja do twarzy, nawilżająca 50 ml
81,99 zł
100 ml = 163,98 złNajniższa cena: 109,99 zł
Clinique Even Better Clinical
podkład do twarzy, SPF 20, nr WN46 Golden Neutral 30 ml
169,99 zł
100 ml = 566,63 złClinique Chubby Stick
balsam do ust, koloryzujący, nr 04 Mega Melon 3 g
89,99 zł
100 g = 2999,67 złClinique Chubby Stick
balsam do ust, koloryzujący, nr 10 Bountiful Blush 3 g
89,99 zł
100 g = 2999,67 złClinique Dramatically Different
emulsja do twarzy, nawilżająca 125 ml
229,99 zł
100 ml = 183,99 złClinique Chubby Stick
balsam do ust, koloryzujący, nr 02 Whole Lotta Honey 3 g
89,99 zł
100 g = 2999,67 złClinique High Impact High-Fi Full Volume
tusz do rzęs, Brown 10 ml
129,99 zł
100 ml = 1299,90 złClinique Even Better
podkład do twarzy, korygujący, SPF 15, nr WN 46 Golden Neutral 30 ml
149,99 zł
100 ml = 499,97 złClinique Even Better
podkład do twarzy, korygujący, SPF 15, nr WN 16 Buff 30 ml
149,99 zł
100 ml = 499,97 złClinique High Impact
tusz do rzęs, pogrubiający, nr 02 Black/Brown 7 ml
109,99 zł
100 ml = 1571,29 złClinique Even Better
podkład do twarzy, korygujący, SPF 15, nr CN 40 Ocean Cream 30 ml
149,99 zł
100 ml = 499,97 złClinique Pop Plush
błyszczyk do ust, nr 02 Chiffon Pop 3,4 ml
109,99 zł
100 ml = 3235,00 złClinique Even Better
korektor do twarzy, nr CN52 Neutral 6 ml
139,99 zł
100 ml = 2333,17 złClinique High Impact
tusz do rzęs, pogrubiający, nr 01 Black 7 ml
109,99 zł
100 ml = 1571,29 zł



























