Corega
Corega to marka specjalistycznych produktów do mocowania i pielęgnacji protez zębowych. Zapewnia komfort, stabilność i higienę, wspierając codzienną pewność siebie użytkowników w każdej sytuacji – podczas rozmowy, jedzenia czy uśmiechu. Wybierz Corega!

Wszystkie produkty marki Corega
4,9
Corega Power Max
tabletki do czyszczenia protez zębowych 30 szt
Z APKĄ17,99 zł
1 szt. = 0,60 złCena bez apki:21,99 zł
1 szt. = 0,73 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
4,8
Corega
tabletki do czyszczenia protez zębowych, głębokie czyszczenie w 3 minuty 6 szt.
5,99 zł
1 szt. = 1,00 zł4,9
Corega
krem mocujący do protez zębowych, delikatnie Miętowy 70 g
23,99 zł
100 g = 34,27 złNajniższa cena: 28,99 zł
4,8
Corega Super Mocny
krem mocujący do protez zębowych, neutralny smak 70 g
23,99 zł
100 g = 34,27 złNajniższa cena: 28,99 zł
4,7
Corega Power Max Mocowanie + Komfort
krem mocujący do protez zębowych 40 g
25,99 zł
100 g = 64,98 zł






