Dear Klairs
Wszystkie produkty marki Dear Klairs
Dear Klairs Midnight Blue Youth Activating Drop
serum do twarzy, regenerujące 20 ml
75,99 zł
100 ml = 379,95 złNajniższa cena: 129,99 zł
Dear Klairs Midnight Blue Calming
krem do twarzy, łagodzący, na noc 60 g
69,99 zł
100 g = 116,65 złNajniższa cena: 119,99 zł
Dear Klairs Supple Preparation Unscented
tonik do twarzy, nawilżający, bezzapachowy 180 ml
59,99 zł
100 ml = 33,33 złNajniższa cena: 89,99 zł
Dear Klairs Supple Preparation Unscented
tonik do twarzy, nawilżający, bezzapachowy 30 ml
15,99 zł
100 ml = 53,30 złNajniższa cena: 24,99 zł
Dear Klairs
krem do twarzy, bogaty, nawilżająco-kojący 20 g
23,99 zł
100 g = 119,95 złNajniższa cena: 39,99 zł
Dear Klairs
krem do twarzy, nawilżająco-łagodzący 80 g
64,99 zł
100 g = 81,24 złNajniższa cena: 109,99 zł
Dear Klairs
serum do twarzy, nawilżające 30 ml
99,99 zł
100 ml = 333,30 złNajniższa cena: 179,99 zł
Dear Klairs Fundamental Ampule
mgiełka do twarzy, nawilżająca 125 ml
76,99 zł
100 ml = 61,59 złNajniższa cena: 119,99 zł
Dear Klairs
zestaw kosmetyków do pielęgnacji twarzy, olejek do demakijażu 30ml + pianka oczyszczająca do twarzy 20ml + tonik do twarzy 30ml + krem do twarzy 20ml 1 szt.
159,99 zł
1 szt. = 159,99 złDear Klairs Midnight Blue Calming
krem do twarzy, kojący 30 g
58,99 zł
100 g = 196,63 złNajniższa cena: 99,99 zł










