Domestos

Domestos to skuteczna ochrona przed zarazkami w całym domu. Płyny, kostki i spraye zapewniają higieniczną czystość, świeżość i bezpieczeństwo każdego dnia. Odkryj moc, która działa tam, gdzie inne środki zawodzą.

Czytaj więcej
Domestos płyn do WC, zielona butelka, smok zionie czerwoną cieczą w walce z zarazkami w białej toalecie.

Bestsellery od marki Domestos

Wszystkie produkty marki Domestos

NOWE
Domestos Zero Kamienia Pink, ultra gęsty żel do toalet w czarnej butelce z różowymi akcentami, widok z przodu.
4,8
Domestos Zero Kamienia
żel do toalet, Pink 750 ml
15,49 zł
100 ml = 2,07 zł
MEGA!NOWE
Domestos Power 5 Lime: zielony blister z 3 zawieszkami toaletowymi, żółte kostki o cytrusowym zapachu.
5,0
Domestos Power 5
kostki toaletowe, Lime 3x55 g
11,99 zł
100 g = 7,27 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Domestos Thick Bleach Pink Fresh, różowa butelka 1250ml z białym korkiem, widok z przodu.
5,0
Domestos
płyn czyszcząco - dezynfekujący, Pink Fresh, XL 1,25 l
12,49 zł
1 l = 9,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
Domestos Panther de Luxe Hibiscus, złota kostka toaletowa w czarnym blistrze Luxury Edition, widok z góry.
4,8
Domestos Panther de Luxe
kostki toaletowe, Hibiscus, 3 x 50g
19,99 zł
100 g = 13,33 zł
Niedostępny online
TYLKO ONLINE
Domestos Power 5 Lime kostki WC, XXXL pak 6 szt. na niebieskim tle z wodą i limonką, z żółtymi bloczkami.
5,0
Domestos Power 5
kostki toaletowe, Lime, XXXL 6x50 g
29,99 zł
100 g = 10,00 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Domestos Blue Water Magnolia, kostka WC w zawieszce, niebiesko-różowy, trójkątny blok, opakowanie.
Domestos Colored Water Blue
kostki toaletowe, Magnolia 3x48 g
13,49 zł
100 g = 9,37 zł
Najniższa cena: 19,49 zł
TYLKO ONLINE
Domestos Power 5 Ocean XXXL 6x kostki toaletowe, opakowanie na tle fal oceanu, widoczne 6 niebieskich kostek.
Domestos Power 5
kostki toaletowe, Ocean, XXXL 6x50 g
29,99 zł
100 g = 10,00 zł