Efektima
Wszystkie produkty marki Efektima
4,8
Efektima 24K Gold & Hyaluronic Acid
płatki do twarzy, hydrożelowe, wygładzająco-nawilżające 90 szt.
32,99 zł
1 szt. = 0,37 zł4,8
Efektima Active Skincare Niacinamide & White Truffle
multi-płatki hydrożelowe, pod oczy, na lwią zmarszczkę oraz bruzdy nosowo-wargowe, zmieniające kolor 90 szt.
32,99 zł
1 szt. = 0,37 zł4,4
Efektima Active Skincare Caffeine & Collagen
multi-płatki hydrożelowe, pod oczy, na powieki, okolice między brwiami oraz okolice ust 120 szt.
36,99 zł
1 szt. = 0,31 zł4,8
Efektima Active Skincare The Best Of
płatki pod oczy, hydrożelowe, Hyaluron & Rose, Snail & Vitamin C, Caffeine & Peptides, Retinol & Vitamins, Gold & Collagen 5 par
Z APKĄ11,99 zł
1 szt. = 1,20 złCena bez apki:15,99 zł
1 szt. = 1,60 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
4,9
Efektima Active Skincare
płatki pod oczy, hydrożelowe, Gold Collagen i Retinol Vitamins 20 szt.
24,99 zł
1 szt. = 1,25 zł5,0
Efektima Glow Collagen
maska w płachcie, hydrożelowa, z kolagenem i peptydami, regeneracja i nawilżenie 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł4,7
Efektima Active Skincare Hyaluron & Rose
płatki pod oczy, hydrożelowe 1 para
Z APKĄ5,79 zł
1 szt. = 2,90 złCena bez apki:7,49 zł
1 szt. = 3,75 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
4,8
Efektima Natural Collagen Eye Glam
roll-on pod oczy, zmarszczki + opadająca powieka 15 ml
24,99 zł
100 ml = 166,60 zł5,0
Efektima Natural Collagen Eye Glam
roll-on pod oczy, zmarszczki + worki pod oczami 15 ml
24,99 zł
100 ml = 166,60 zł5,0
Efektima Natural Collagen Eye Glam
roll-on pod oczy, nawilżenie + cienie 15 ml
24,99 zł
100 ml = 166,60 złEfektima Natural Collagen Eye Glam
roll-on pod oczy, zmarszczki + cienie 15 ml
24,99 zł
100 ml = 166,60 zł












