Incola

Bestsellery od marki Incola

Wszystkie produkty marki Incola

MEGA!
Bezglutenowa focaccia Incora Vegan z ziołami i pomidorami, 180g, w przezroczystej folii, widok z przodu.
Incola
focaccia z przyprawami, bezglutenowa 3x60 g
5,99 zł
100 g = 3,33 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
MEGA!
Opakowanie bezglutenowego chleba tostowego Incola, z zielono-pomarańczową etykietą i widocznym napisem CHLEB TOSTOWY.
Incola
chleb tostowy, jasny, bezglutenowy 200 g
5,99 zł
100 g = 3,00 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
Incola bezglutenowy bajgiel z siemieniem lnianym, kształt oponki, w przezroczystym opakowaniu z zieloną etykietą.
Incola
bajgle z siemieniem lnianym, bezglutenowe 2x95 g
8,79 zł
100 g = 4,63 zł
Najniższa cena: 11,49 zł