Irving
Wszystkie produkty marki Irving
Irving Premium Selection Hojicha & Sakura
herbata zielona, prażona, Wiśnia i Róża 60 g
16,99 zł
100 g = 28,32 złNajniższa cena: 19,99 zł
Irving Premium Selection Bancha
herbata zielona z późnego zbioru, liściasta 40 g
19,99 zł
100 g = 49,98 złIrving Premium Selection Hojicha
herbata zielona o dymnym charakterze, prażona, liściasta 60 g
19,99 zł
100 g = 33,32 złIrving Premium Selection Kukicha & Mango
herbata zielona, łodyżkowa, Mango i Brzoskwinia 65 g
19,99 zł
100 g = 30,75 zł





