Joko

Wszystkie produkty marki Joko

Brzoskwiniowy lakier do paznokci Joko Find Your Color, winylowy, w butelce z czarną nakrętką, widok z przodu.
Joko Find Your Colour
lakier do paznokci, nr 133N2 10 ml
12,99 zł
100 ml = 129,90 zł
Niedostępny online
Trwały brzoskwiniowy lakier do paznokci Joko z winylem, butelka z czarną nakrętką, widok z przodu.
Joko Find Your Colour
lakier do paznokci, nr 136N2 10 ml
12,99 zł
100 ml = 129,90 zł
Niedostępny online
JOKO czarny lakier do paznokci z winylem, w szklanej butelce z czarną nakrętką. Widok z przodu.
Joko Find Your Colour
lakier do paznokci, nr 137 Wild Look 10 ml
12,99 zł
100 ml = 129,90 zł
Niedostępny online
Joko Find Your Color, czerwony winylowy lakier do paznokci, butelka z czarną nakrętką, widok z przodu.
Joko Find Your Colour
lakier do paznokci, nr 138N2 10 ml
12,99 zł
100 ml = 129,90 zł
Niedostępny online
Czerwony, winylowy lakier do paznokci JOKO w szklanej butelce z czarną nakrętką, widok z przodu.
Joko Find Your Colour
lakier do paznokci, nr 139N2 10 ml
12,99 zł
100 ml = 129,90 zł
Niedostępny online
Biały lakier JOKO Color w szklanej butelce z czarną nakrętką, mleczny odcień, widok z przodu.
Joko Find Your Colour
lakier do paznokci, nr 102 10 ml
12,99 zł
100 ml = 129,90 zł
Niedostępny online
Joko Find Your Color lakier do paznokci w pastelowym różu, w szklanej butelce z czarną nakrętką, widok z przodu.
Joko Find Your Colour
lakier do paznokci, nr 107 Beach Sand 10 ml
12,99 zł
100 ml = 129,90 zł
Niedostępny online