Meridol
Produkty meridol®, między innymi pasta do zębów i płyn do płukania jamy ustnej, pomagają w radzeniu sobie z takimi dolegliwościami, jak parodontoza, krwawienie dziąseł — wspierają zdrowe dziąsła i pomagają w utrzymaniu prawidłowej higieny jamy ustnej.

Wszystkie produkty marki Meridol
4,9
Meridol Parodont Expert
pasta do zębów, przeciw paradontozie i cofaniu się dziąseł 75 ml
24,99 zł
100 ml = 33,32 zł4,9
Meridol
pasta do zębów, walczy z przyczyną krwawienia i podrażnienia dziąseł 75 ml
22,49 zł
100 ml = 29,99 zł4,9
Meridol
płyn do płukania jamy ustnej, walczy z przyczyną krwawienia i podrażnienia dziąseł 400 ml
31,99 zł
100 ml = 8,00 zł4,9
Meridol
pasta do zębów, walczy z przyczyną krwawienia i podrażnienia dziąseł 20 ml
Z APKĄ6,99 zł
100 ml = 34,95 złCena bez apki:8,99 zł
100 ml = 44,95 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
5,0
Meridol Complete Care
płyn do płukania jamy ustnej, wrażliwe dziąsła 400 ml
39,99 zł
100 ml = 10,00 złMeridol Gum Protection + Sensitive
szczoteczka do zębów, Extra Soft, różne kolory 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł








