Miss Sporty
Miss Sporty wierzy, że piękno jest dla każdego. Oferuje jakościowe, sprawdzone i łatwe w użyciu kosmetyki w przystępnych cenach. Pomaga wyglądać i czuć się dobrze – na co dzień i od święta. To marka autentyczna, dostępna i stworzona z myślą o Tobie.

Wszystkie produkty marki Miss Sporty
4,3
Miss Sporty Matte To Last Up To 16H
pomadka do ust, matowa, nr 410 Blush 7 ml
19,99 zł
100 ml = 285,57 zł4,6
Miss Sporty Naturally Perfect
kredka do oczu, wodoodporna, nr 016 Metallic Green 0,78 g
13,49 zł
100 g = 1729,49 zł4,9
Miss Sporty Eye Millionaire
kredka do oczu, wodoodporna, nr 002 Money Brown 1 g
12,49 zł
100 g = 1249,00 zł4,7
Miss Sporty Lasting Color Gel Shine
lakier do paznokci, nr 010 Pure Shine 7 ml
10,99 zł
100 ml = 157,00 zł4,8
Miss Sporty Perfect To Last 30H
podkład do twarzy, 5w1, SPF 20, nr 25 Neutral 22 ml
32,99 zł
100 ml = 149,95 zł4,7
Miss Sporty Nail Expert 3D Gel Expert
top coat do lakierów klasycznych 8 ml
10,99 zł
100 ml = 137,38 zł4,7
Miss Sporty Lasting Colour Maxi Brush
lakier do paznokci, nr 150 Red Tango 7 ml
10,99 zł
100 ml = 157,00 zł4,8
Miss Sporty Glow Glitter
lakier do paznokci, brokatowy, 2w1, nr 80; 7 ml
12,49 zł
100 ml = 178,43 zł4,7
Miss Sporty Naturally Perfect
kredka do oczu, wodoodporna, nr 014 Navy Blue 0,78 g
13,49 zł
100 g = 1729,49 zł4,9
Miss Sporty Pump Up Volume Black
tusz do rzęs, pogrubiający, nr 001 Extra Black 12 ml
23,99 zł
100 ml = 199,92 zł4,7
Miss Sporty Precious Pearl
lakier do paznokci, nr 045 Precious Pearl 7 ml
10,99 zł
100 ml = 157,00 zł4,4
Miss Sporty Perfect To Last Camouflage
korektor do twarzy, w płynie, kamuflujący, nr 20 11 ml
29,99 zł
100 ml = 272,64 zł4,7
Miss Sporty Naturally Perfect Hydrating
korektor do twarzy, nr 20; 11 ml
26,99 zł
100 ml = 245,36 zł4,8
Miss Sporty Perfect To Last 24H
podkład do twarzy, kryjący, trwały, SPF 20, nr 20 Vanilla 30 ml
32,99 zł
100 ml = 109,97 zł




























