Miss Sporty
Miss Sporty wierzy, że piękno jest dla każdego. Oferuje jakościowe, sprawdzone i łatwe w użyciu kosmetyki w przystępnych cenach. Pomaga wyglądać i czuć się dobrze – na co dzień i od święta. To marka autentyczna, dostępna i stworzona z myślą o Tobie.

Wszystkie produkty marki Miss Sporty
4,5
Miss Sporty Lasting Color Gel Shine
lakier do paznokci, nr 568 Pink Studio 7 ml
10,99 zł
100 ml = 157,00 zł5,0
Miss Sporty Perfect To Last 24H
podkład do twarzy, kryjący, trwały, SPF 20, nr 15 Golden Ivory 30 ml
32,99 zł
100 ml = 109,97 zł4,8
Miss Sporty Glow Glitter
lakier do paznokci, brokatowy, 2w1, nr 90; 7 ml
12,49 zł
100 ml = 178,43 zł4,3
Miss Sporty Naturally Perfect Hydrating
podkład do twarzy, nawilżający, nr 00 Warm 24 ml
26,99 zł
100 ml = 112,46 zł4,5
Miss Sporty Matte To Last Up To 16H
pomadka do ust, matowa, nr 200 Rose 7 ml
19,99 zł
100 ml = 285,57 zł4,8
Miss Sporty Perfect To Last Camouflage
korektor do twarzy, w płynie, kamuflujący, nr 40 Ivory 11 ml
29,99 zł
100 ml = 272,64 zł4,6
Miss Sporty Matte To Last Up To 16H
pomadka do ust, matowa, nr 500 Magnolia 7 ml
19,99 zł
100 ml = 285,57 zł4,5
Miss Sporty Matte To Last Up To 16H
pomadka do ust, matowa, nr 600 Chocolate 7 ml
19,99 zł
100 ml = 285,57 zł4,8
Miss Sporty Perfect To Last Camouflage
korektor do twarzy, w płynie, kamuflujący, nr 50 Sand 11 ml
29,99 zł
100 ml = 272,64 zł4,6
Miss Sporty Matte To Last Up To 16H
pomadka do ust, matowa, nr 610 Burgundy 7 ml
19,99 zł
100 ml = 285,57 zł4,8
Miss Sporty Pump Up Volume Extreme
tusz do rzęs, ekstremalnie pogrubiający, 001 Black 12 ml
23,99 zł
100 ml = 199,92 zł4,7
Miss Sporty Candy Shine Glitter Effect
lakier do paznokci, nr 002 Pink Marshmallow 7 ml
10,99 zł
100 ml = 157,00 zł4,8
Miss Sporty Perfect To Last 24H
korektor do twarzy, w płynie, długotrwały, kryjący, nr 002; 7,8 ml
23,99 zł
100 ml = 307,56 zł4,8
Miss Sporty Lasting Color Gel Shine
lakier do paznokci, nr 552 Magic Paradise 7 ml
10,99 zł
100 ml = 157,00 zł




























