Mixit Mixitka
Wszystkie produkty marki Mixit Mixitka
Mixit Mixitka Pure
baton owocowy, 100% Mango 20 g
3,49 zł
100 g = 17,45 złNajniższa cena: 4,59 zł
Mixit Mixitka Pure
baton owocowy, 100% Ananas 20 g
3,49 zł
100 g = 17,45 złNajniższa cena: 4,59 zł
Mixit Mixitka Action Bar
baton z Daktylami, Czekoladą, Sezamem i Pomarańczą 34 g
5,99 zł
100 g = 17,62 złMixit Mixitka Action Bar
baton, z Orzeszkami Ziemnymi, Sezamem i Solą Morską 34 g
5,99 zł
100 g = 17,62 złMixit Mixitka Action Bar
baton, z Daktylami, Figami, Sezamem i Orzechami Laskowymi 34 g
5,99 zł
100 g = 17,62 zł5,0
Mixit Mixitka
batonik daktylowy, z kawą i orzechami nerkowca 44 g
3,79 zł
100 g = 8,61 złNajniższa cena: 4,99 zł
Mixit Mixitka
batonik daktylowy, z bananem i kokosem 46 g
3,79 zł
100 g = 8,24 złNajniższa cena: 4,99 zł
4,5
Mixit Mixitka
batonik daktylowy, z czereśniami i migdałami 45 g
4,39 zł
100 g = 9,76 złNajniższa cena: 5,79 zł
Mixit Mixitka
batonik daktylowy, z orzeszkami ziemnymi i proteiną ryżową 46 g
3,79 zł
100 g = 8,24 złNajniższa cena: 4,99 zł
Niedostępny online











