Oilatum
Wszystkie produkty marki Oilatum
5,0
Oilatum
krem do ciała, formuła Med, skóra bardzo sucha skłonna do atopii i egzemy, od 1. dnia życia 300 ml
46,99 zł
100 ml = 15,66 złNajniższa cena: 64,99 zł
5,0
Oilatum
żel do mycia głowy i ciała skóra sucha, wrażliwa, od 1. dnia życia, 400 ml
36,99 zł
100 ml = 9,25 zł4,7
Oilatum Baby
emulsja do kąpieli dla dzieci, od 1. dnia życia 150 ml
31,99 zł
100 ml = 21,33 złNajniższa cena: 37,99 zł






