Olimp

Poznaj bestsellery

Czerwono-żółty baton OLIMP ENERGY o smaku orzechowo-karmelowym, z magnezem, guaraną i witaminami.
Olimp Energy+
baton energetyczny oblany mleczną czekoladą 45 g
2,99 zł
100 g = 6,64 zł
Najniższa cena: 3,99 zł
Olimp Protein Baton Dubai Chocolate 40g, zielona folia z grafiką czekolady, pistacji; widok z przodu.
4,8
Olimp Protein
baton proteinowy, Dubai Chocolate 40 g
8,99 zł
100 g = 22,48 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
Olimp Protein Crisp baton Coco Caramel, jasnoniebieskie opakowanie z białym napisem PROTEIN, widok z przodu.
Olimp Protein Crisp
baton proteinowy, Cookie Caramel 40 g
3,79 zł
100 g = 9,48 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
Baton Olimp Energy+, białe opakowanie z czerwonym napisem, magnez, 7 witamin, guarana. Widok z przodu, z karmelem.
Olimp Energy+
baton, Coco Salt Carmel 45 g
2,99 zł
100 g = 6,64 zł
Najniższa cena: 3,99 zł

Wszystkie produkty marki Olimp

Olimp Protein Baton Dubai Chocolate 40g, zielona folia z grafiką czekolady, pistacji; widok z przodu.
4,8
Olimp Protein
baton proteinowy, Dubai Chocolate 40 g
8,99 zł
100 g = 22,48 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
Czerwono-żółty baton OLIMP ENERGY o smaku orzechowo-karmelowym, z magnezem, guaraną i witaminami.
Olimp Energy+
baton energetyczny oblany mleczną czekoladą 45 g
2,99 zł
100 g = 6,64 zł
Najniższa cena: 3,99 zł
Baton Olimp Energy+, białe opakowanie z czerwonym napisem, magnez, 7 witamin, guarana. Widok z przodu, z karmelem.
Olimp Energy+
baton, Coco Salt Carmel 45 g
2,99 zł
100 g = 6,64 zł
Najniższa cena: 3,99 zł
Olimp Protein Crisp baton Coco Caramel, jasnoniebieskie opakowanie z białym napisem PROTEIN, widok z przodu.
Olimp Protein Crisp
baton proteinowy, Cookie Caramel 40 g
3,79 zł
100 g = 9,48 zł
Najniższa cena: 4,99 zł