Palmolive
Palmolive to wyjątkowe żele pod prysznic i mydła w płynie, które łączą skuteczną higienę osobistą z przyjemnością codziennej pielęgnacji. Zadbaj o siebie i swoje zmysły z Palmolive – naturalne składniki i zapachy, które dbają o Twoją skórę.

Wszystkie produkty marki Palmolive
4,9
Palmolive Skin Radiance
żel pod prysznic z kwasem hialuronowym, Borówka i Lilia, 500 ml
15,99 zł
100 ml = 3,20 zł4,9
Palmolive Skin Radiance
żel pod prysznic z naturalnymi kwasami AHA, Papaja i Kwiat Brzoskwini 500 ml
15,99 zł
100 ml = 3,20 zł4,9
Palmolive Thermal SPA Mineral Massage
żel pod prysznic, Sól Morska i Aloes 500 ml
10,99 zł
100 ml = 2,20 złNajniższa cena: 15,99 zł
5,0
Palmolive Naturals
żel pod prysznic, kremowy, Olive & Milk 500 ml
10,99 zł
100 ml = 2,20 złNajniższa cena: 15,99 zł
4,8
Palmolive Thermal SPA Pampering Oil
żel pod prysznic, z olejkiem makadamia 500 ml
10,99 zł
100 ml = 2,20 złNajniższa cena: 15,99 zł
4,8
Palmolive Naturals
żel pod prysznic, kremowy, Orchidea i Mleko 500 ml
10,99 zł
100 ml = 2,20 złNajniższa cena: 15,99 zł
1,0
Palmolive Thermal SPA
żel pod prysznic, Smooth Butter 500 ml
10,99 zł
100 ml = 2,20 złNajniższa cena: 15,99 zł
5,0
Palmolive Naturals
żel pod prysznic, kremowy, Jaśmin i Mleko 500 ml
10,99 zł
100 ml = 2,20 złNajniższa cena: 15,99 zł
Palmolive Thermal SPA Revitalising Scrub
żel pod prysznic, Mirabelle & Green Tea 500 ml
10,99 zł
100 ml = 2,20 złNajniższa cena: 15,99 zł
1,0
Palmolive Naturals
żel pod prysznic, kremowy, Figa i Mleko 500 ml
10,99 zł
100 ml = 2,20 złNajniższa cena: 15,99 zł
Palmolive Naturals
żel pod prysznic, kremowy, Oliwka i Mleko, zapas 1 l
17,99 zł
1 l = 17,99 złNajniższa cena: 26,99 zł
4,9
Palmolive Naturals
mydło w płynie, do rąk, Oliwka i Mleko, zapas 1 l
14,99 zł
1 l = 14,99 złNajniższa cena: 21,49 zł
5,0
Palmolive Aroma Essence Ultimate Relax
żel pod prysznic, z Ylang Ylang i Lawendą 750 ml
19,99 zł
100 ml = 2,67 zł4,8
Palmolive Naturals
mydło w płynie, Mleko i Migdał, zapas 1 l
14,99 zł
1 l = 14,99 złNajniższa cena: 21,49 zł
Palmolive Naturals
mydło w płynie, Milk & Orchid, zapas 1 000 ml
14,99 zł
100 ml = 1,50 złNajniższa cena: 21,49 zł
5,0
Palmolive Naturals
mydło w płynie, do rąk, Mleko i Miód, zapas 1 l
14,99 zł
1 l = 14,99 złNajniższa cena: 21,49 zł
























