Perspirex

Perspirex to skuteczne antyperspiranty o wyjątkowej formule z chlorkiem glinu, które blokują pot i neutralizują nieprzyjemny zapach. Te niezawodne blokery potu to rozwiązanie problemu nadmiernej potliwości – działają nawet przez kilka dni po jednej aplikacji!

Czytaj więcej
Perspirex antyperspiranty: białe roll-ony i butelki. Obok instrukcja 3 kroków użycia i hasło 'Powtórz po 5 dniach'.

Bestsellery od marki Perspirex

MEGA!
Perspirex Foot Lotion: biała butelka i pudełko z grafiką niebieskiej kropli. Antyperspirant do stóp, widok z przodu.
4,6
Perspirex
antyperspirant do stóp, lotion 100 ml
37,99 zł
100 ml = 37,99 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
Białe opakowanie Perspirex Comfort Antyperspirant Roll-on obok białej butelki roll-on z zielonym logo.
4,9
Perspirex Comfort
antyperspirant w kulce 20 ml
47,99 zł
100 ml = 239,95 zł
Perspirex Original antyperspirant roll-on, białe opakowanie i butelka z niebieską grafiką, widok z przodu.
4,9
Perspirex Original
antyperspirant w kulce 20 ml
47,99 zł
100 ml = 239,95 zł
Perspirex Strong antyperspirant roll-on zapewniający 5 dni ochrony, białe opakowanie z kroplą, widok z przodu.
4,9
Perspirex Strong
antyperspirant w kulce 20 ml
47,99 zł
100 ml = 239,95 zł

Wszystkie produkty marki Perspirex

Perspirex Strong antyperspirant roll-on zapewniający 5 dni ochrony, białe opakowanie z kroplą, widok z przodu.
4,9
Perspirex Strong
antyperspirant w kulce 20 ml
47,99 zł
100 ml = 239,95 zł
Perspirex Original antyperspirant roll-on, białe opakowanie i butelka z niebieską grafiką, widok z przodu.
4,9
Perspirex Original
antyperspirant w kulce 20 ml
47,99 zł
100 ml = 239,95 zł
MEGA!
Perspirex Foot Lotion: biała butelka i pudełko z grafiką niebieskiej kropli. Antyperspirant do stóp, widok z przodu.
4,6
Perspirex
antyperspirant do stóp, lotion 100 ml
37,99 zł
100 ml = 37,99 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
Białe opakowanie Perspirex Comfort Antyperspirant Roll-on obok białej butelki roll-on z zielonym logo.
4,9
Perspirex Comfort
antyperspirant w kulce 20 ml
47,99 zł
100 ml = 239,95 zł

Najczęstsze pytania