Uzdrovisco
Wszystkie produkty marki Uzdrovisco
4,5
Uzdrovisco Tuberoza
krem do rąk, wygładzająco-nawilżający, ekstrakt z tuberozy, 2% betaina 50 ml
16,99 zł
100 ml = 33,98 zł4,6
Uzdrovisco Peonia
esencja micelarna, kwiatowa, cera dojrzała i wrażliwa 200 ml
29,99 zł
100 ml = 15,00 zł5,0
Uzdrovisco Gardenia
krem do twarzy, kolagenowy, przeciwzmarszczkowy, na dzień, 50 ml
Z APKĄ48,99 zł
100 ml = 97,98 złCena bez apki:64,99 zł
100 ml = 129,98 zł
Najniższa cena: 51,99 zł
5,0
Uzdrovisco Gardenia
krem do twarzy, kolagenowy, naprawczy, na noc 50 ml
Z APKĄ48,99 zł
100 ml = 97,98 złCena bez apki:64,99 zł
100 ml = 129,98 zł
Najniższa cena: 51,99 zł
5,0
Uzdrovisco Gardenia
serum do twarzy, kolagenowe, na głębokie zmarszczki 30 ml
Z APKĄ48,99 zł
100 ml = 163,30 złCena bez apki:65,99 zł
100 ml = 219,97 zł
Najniższa cena: 52,99 zł
5,0
Uzdrovisco Pre-Age
krem do twarzy, peptydowy, antyoksydacyjny, SPF 50 50 ml
57,99 zł
100 ml = 115,98 zł5,0
Uzdrovisco Pre-Age
serum do twarzy, 15% C Complex, normalizująe, na przebarwienia 30 ml
57,99 zł
100 ml = 193,30 zł5,0
Uzdrovisco Gardenia
krem pod oczy, przeciwzmarszczkowy, kolagenowy 15 ml
Z APKĄ49,99 zł
100 ml = 333,27 złCena bez apki:66,99 zł
100 ml = 446,60 zł
Najniższa cena: 53,99 zł
Uzdrovisco Pre-Age
serum do twarzy z 9% Witaminą C, antyoksydacyjne, na przebarwienia 30 ml
57,99 zł
100 ml = 193,30 złUzdrovisco Pre-Age
krem do twarzy, rozjaśniający, nawilżający 50 ml
57,99 zł
100 ml = 115,98 złUzdrovisco Świetlik
serum pod oczy z 3% Witaminą C, rozjaśniające, przeciwzmarszczkowe 15 ml
48,99 zł
100 ml = 326,60 zł















