Woolite
Twoje ubrania niszczą się w praniu, tracąc kształt i kolor? Odkryj płyn do prania z keratyną i kapsułki Woolite Keratin Therapy, które skutecznie chronią i wygładzają włókna oraz zapobiegają mechaceniu. Wypróbuj Woolite i dłużej ciesz się swoimi ulubionymi ubraniami!

Wszystkie produkty marki Woolite
Woolite Keratin Therapy
płyn do prania, tkanin delikatnych i wełny 1,8 l
19,99 zł
1 l = 11,11 złNajniższa cena: 29,99 zł
4,9
Woolite Keratin Therapy Fruity
płyn do prania tkanin kolorowych, o zapachu egzotycznych owocoów 1,8 l
29,99 zł
1 l = 16,66 złNiedostępny online
4,9
Woolite Keratin Therapy Fruity
płyn do prania tkanin kolorowych, o zapachu egzotycznych owoców 3,6 l
54,99 zł
1 l = 15,28 zł5,0
Woolite Keratin Therapy
płyn do prania tkanin ciemnych, czarnych i jeansu, perfumowany, z Keratyną 1,8 l
29,99 zł
1 l = 16,66 złNiedostępny online
4,9
Woolite Keratin Therapy
płyn do prania tkanin ciemnych, czarnych i jeansu, perfumowany, z Keratyną 3,6 l
54,99 zł
1 l = 15,28 zł4,9
Woolite Keratin Therapy
płyn do prania tkanin ciemnych, czarnych i jeansu 1,8 l
29,99 zł
1 l = 16,66 zł





