Wszystkie produkty
4,8
NIVEA Cellular Expert Filler
krem pod oczy, przeciwzmarszczkowy, ujędrnienie + aktywacja komórek 15 ml
37,99 zł
100 ml = 253,27 złCena regularna:66,99 zł
Najniższa cena: 38,99 zł
4,9
Mixa Urea Cica Repair+
krem multifunkcyjny do twarzy, ciała i dłoni, regenerujący 150 ml
24,99 zł
100 ml = 16,66 zł4,9
Mixa Ceramide Protect
krem do twarzy, ciała i dłoni, nawilżający, ochronny 400 ml
53,99 zł
100 ml = 13,50 zł4,8
Bielenda Cera Lipidium
emulsja do mycia ciała, multiceramidowa 300 ml
17,99 zł
100 ml = 6,00 złNajniższa cena: 26,99 zł
2,5
Dermika Luxury Peptides
maska w płachcie, multi peptydowa 1 szt.
13,49 zł
1 szt. = 13,49 złNajniższa cena: 16,99 zł
4,8
Neboa Just Curly
maska do włosów kręconych i falowanych, zmiękczająca, odżywienie i sprężystość 300 ml
36,99 zł
100 ml = 12,33 zł4,8
Elmex Sensitive Clean & Fresh
pasta do zębów na nadwrażliwość, odświeżająca oddech 75 ml
16,99 zł
100 ml = 22,65 zł4,7
Yope Yes, love!
żel intymny, nawilżający, na bazie wody i soku z aloesu 100 ml
29,99 zł
100 ml = 29,99 złNajniższa cena: 35,99 zł
5,0
Schwarzkopf Gloss Supreme
toner do włosów, pielęgnujący, Naturalny Połysk 145 ml
54,99 zł
100 ml = 37,92 złNeboa Hydration & Smoothness
odżywka do włosów, w sprayu, nawilżająca, bez spłukiwania 175 ml
37,99 zł
100 ml = 21,71 zł4,6
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Marshmallow Blonde 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 złNajniższa cena: 28,99 zł
4,5
AA LAAB Milky Waterfall Hydration
krem-maska do twarzy, na noc 50 ml
39,99 zł
100 ml = 79,98 złNajniższa cena: 64,99 zł























