Wszystkie produkty
e.l.f. Halo Glow Beauty Wand
róż do policzków, w płynie, rozświetlający, You Go Cocoa 10 ml
49,99 zł
100 ml = 499,90 złCatrice Spring And The City Glossy Nectar
olejek do ust, nr C01 Hello, Lover! 6,5 ml
21,99 zł
100 ml = 338,31 zł4,0
Max Factor Miracle Pure Lip Enhancer
balsam do ust, koloryzujący, nr 070 Peach Cream 12 ml
59,99 zł
100 ml = 499,92 zł5,0
L'Oréal Paris Color Riche
konturówka do ust, nr 300 Le Rouge Paris 1,2 g
38,99 zł
100 g = 3249,17 złKarma
krem o smaku Czekolady Mlecznej z dodatkiem białka serwatkowego WPC 80 200 g
21,99 zł
100 g = 11,00 złMUA MakeUp Academy Nourishing
błyszczyk do ust, Razzleberry 6,5 ml
21,99 zł
100 ml = 338,31 złRevolution Just Chillin'
cień do powiek w sztyfcie, Olive Gleam 3 g
35,99 zł
100 g = 1199,67 zł






















