Wszystkie produkty
5,0
L'Oréal Paris Color Riche
konturówka do ust, nr 300 Le Rouge Paris 1,2 g
38,99 zł
100 g = 3249,17 zł5,0
Monovision All Vue Colors Plus
soczewki kontaktowe, miesięczne, Blue, moc -2,75 2 szt.
37,99 zł
1 szt. = 19,00 złMonovision All Vue Colors Plus
soczewki kontaktowe, miesięczne, Brown, moc -4,00 2 szt.
37,99 zł
1 szt. = 19,00 złMuzigae Mansion Objet Liquid
pomadka do ust, matowa, długotrwała, nr 001 Barely 6 ml
69,99 zł
100 ml = 1166,50 złMUA MakeUp Academy Nourishing
błyszczyk do ust, Love Letter 6,5 ml
21,99 zł
100 ml = 338,31 złRevolution Just Chillin'
cień do powiek w sztyfcie, Peach Drift 3 g
35,99 zł
100 g = 1199,67 złRevolution Just Chillin'
cień do powiek w sztyfcie, Golden Tide 3 g
35,99 zł
100 g = 1199,67 zł4,0
Max Factor Miracle Pure Lip Enhancer
balsam do ust, koloryzujący, nr 070 Peach Cream 12 ml
59,99 zł
100 ml = 499,92 złMiss Sporty Naturally Perfect Butter Kissed
balsam do ust, nawilżający, nr 03 Mocha 8 ml
27,99 zł
100 ml = 349,88 złLancôme Teint Idole Ultra Wear Shape Stick
podkład do twarzy, w sztyfcie, nr 01 Beige Albâtre 9 g
199,99 zł
100 g = 2222,11 złRevolution Highlighter Reloaded
rozświetlacz do twarzy, Just My Type 6,5 g
24,99 zł
100 g = 384,46 zł






















