Wszystkie produkty
Apothe Peptide 11 Botulinum
ampułka do twarzy, rewitalizująca 30 ml
119,99 zł
100 ml = 399,97 złTrouble Maker Melt Down
olejek do ust z witaminą E i olejem jojoba, Tipping Point Purple 3 ml
23,99 zł
100 ml = 799,67 złLancôme Teint Idole Ultra Wear Shape Stick
podkład do twarzy w sztyfcie, nr 03 Beige Diaphane 9 g
199,99 zł
100 g = 2222,11 złRevolution Superdewy Cushion Foundation
podkład do twarzy w kompakcie, Fair Neutral Cool 9 g
56,99 zł
100 g = 633,22 złBanila Co Romantic Blush
róż do policzków, nr 11 Ballerina 3,7 g
67,99 zł
100 g = 1837,57 złEstée Lauder Little Black
baza pod tusz do rzęs, nr 01 Black 6 ml
129,99 zł
100 ml = 2166,50 zł4,0
Max Factor 2000 Calorie Match Maker
błyszczyk do ust aktywowany przez pH skóry, nr 020 Plot Twist 4,4 ml
49,99 zł
100 ml = 1136,14 złKaja Cheeky Stamp
róż do policzków z aplikatorem w kształcie serca, nr 03 Bossy 5 g
99,99 zł
100 g = 1999,80 złRevolution Highlighter Reloaded
rozświetlacz do twarzy, Set The Scene 6,5 g
24,99 zł
100 g = 384,46 złMonovision All Vue Colors Plus
soczewki kontaktowe, miesięczne, Blue, moc -1,00 2 szt.
37,99 zł
1 szt. = 19,00 złRevolution Superdewy Cushion Foundation
podkład do twarzy w kompakcie, Light Neutral Warm 9 g
56,99 zł
100 g = 633,22 zł






















