Wszystkie produkty
Pupa Milano True Eyebrow
kredka do brwi, wodoodporna, ze szczoteczką, nr 001 Blonde 1,08 g
67,99 zł
100 g = 6295,37 złBioliq
krem do skóry oczu i ust, ujędrniająco-wygładzający, 45+, na dzień i na noc 15 ml
31,99 zł
100 ml = 213,27 zł3,0
NYX Professional Makeup Wonder
paleta różów w sztyfcie, Honey Orange & Rose 4 g
62,99 zł
100 g = 1574,75 złCatrice 20H Ultra Precision
kredka do oczu, wodoodporna, nr 050 Blue 0,08 g
11,49 zł
100 g = 14362,50 zł






















