Wszystkie produkty
Miss Sporty Naturally Perfect Butter Kissed
balsam do ust, nawilżający, nr 01 Vanilla 8 ml
27,99 zł
100 ml = 349,88 złHi Hybrid No Wipe Matt
top do lakierów hybrydowych, bez przemywania, matowy 5 ml
24,99 zł
100 ml = 499,80 złBeYA Aleksandra Pawlik
In my 20s, 26 lekcji, które dałabym młodszej sobie 1 szt.
59,90 zł
1 szt. = 59,90 złNYX Professional Makeup Smushy Matte
balsam do ust, nawilżająco-matujący, nr 04 She's Serving 8 ml
42,99 zł
100 ml = 537,38 zł4,0
Catrice Gel Glide
konturówka do ust, długotrwała, nr 030 Left On Red 1,5 g
11,49 zł
100 g = 766,00 złCatrice Endless Matte
pomadka do ust, w płynie, nr 010 Get Undressed 4,5 ml
22,49 zł
100 ml = 499,78 zł






















