Wszystkie produkty
rossmann
AA Wings of Color Trust Your Wings Creamy Shine
pomadka do ust, nr 02 Self Made 3,5 g
47,99 zł
100 g = 1371,14 zł4,8
For Your Beauty
klamerki do włosów, średnie, Czarne 2 szt.
4,99 zł
1 szt. = 2,50 złNajniższa cena: 6,29 zł
4,9
Naris Classic Matt Effect
rajstopy, 20 den, Natural, rozm. 3; 1 para
5,69 zł
1 szt. = 5,69 złNajniższa cena: 6,99 zł
5,0
Lovely Handy Blurring Line
korektor do twarzy, w automatycznej kredce, nr 2; 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 złNajniższa cena: 18,99 zł
Ilu Basic
zestaw 9 pędzli do makijażu z etui, Niebieski 1 szt.
51,99 zł
1 szt. = 51,99 złNajniższa cena: 87,99 zł
4,9
Borotalco Soft Extra Dry
antyperspirant w kulce, 48h 50 ml
12,49 zł
100 ml = 24,98 złNajniższa cena: 17,99 zł
4,7
Isana Professional
kuracja do włosów, ekspresowa, do włosów białych, szarych i blond, Srebro i Połysk 20 ml
4,99 zł
100 ml = 24,95 złSelfie Project #Red-NosedRudolph
maska w płachcie, upiększająca 1 szt.
7,29 zł
1 szt. = 7,29 złNajniższa cena: 12,49 zł
4,8
Christian Laurent Dermoprecision
mezo-krem do twarzy, poprawiający owal twarzy, 60+; 50 ml
37,99 zł
100 ml = 75,98 złNajniższa cena: 46,99 zł
MUA MakeUp Academy Intense Colour
konturówka do ust, Mystic 1,5 g
12,99 zł
100 g = 866,00 zł4,9
Gillette ProGlide
maszynka do golenia dla mężczyzn, 1 rączka + 1 wkład, 5 ostrzowa 1 szt.
71,99 zł
1 szt. = 71,99 zł4,7
Isana Herbal
szampon do włosów normalnych i szybko przetłuszczających się 50 ml
3,29 zł
100 ml = 6,58 zł4,9
AA LAAB Clear Skin Solution
maska w płachcie, hydrożelowa, normalizująco-nawilżająca 1 szt.
16,49 zł
1 szt. = 16,49 zł4,4
Manufaktura Piękna Waniliowe Bella Ciało
suchy olejek do ciała, Wanilia i Róża 100 ml
Z APKĄ27,49 zł
100 ml = 27,49 złCena bez apki:35,99 zł
100 ml = 35,99 zł
Najniższa cena: 35,99 zł























