Wszystkie produkty
Chi Color Illuminate
odżywka koloryzująca do włosów, Dark Chocolate 251 ml
51,99 zł
100 ml = 20,71 złChi Color Illuminate
odżywka koloryzująca do włosów Rose Gold 251 ml
51,99 zł
100 ml = 20,71 złOrly Won't Chip
top coat do lakierów klasycznych, nadający intensywny połysk 11 ml
59,99 zł
100 ml = 545,36 złOmi
krem do twarzy, nawilżająco-kojący, cera normalna i wrażliwa, na dzień i na noc 50 ml
18,49 zł
100 ml = 36,98 złOmi
krem do twarzy, odżywczo-rozświetlający, każdy typ cery, na dzień i na noc 50 ml
18,49 zł
100 ml = 36,98 złOmi
krem do twarzy, przeciwzmarszczkowy, wygładzająco-nawilżający, 50+, na dzień i na noc 50 ml
18,49 zł
100 ml = 36,98 zł






















